dowolna

Domy na sprzedaż Piotrków Trybunalski - Oferty sprzedaży domów

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:215 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, wielopoziomowy dom w zabudowie segmentowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Piotrkowa Trybunalskiego, przy ul. Demczyka.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł120 m² 6 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:917 m²

Nieruchomość położona w śródmiesciu Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej 10 w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego i autobusowego (komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł1 500 m² 1 999,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:851 m²

Nieruchomość położona w śródmieściu Piotrkowa Trybunalskiego w narożniku ulic pow i Grota-Roweckiego w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego i autobusowego (komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł128 m² 5 976,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Ściany - gazobeton + 20 cm styropian + tynk silikonowy Okna i drzwi wejściowe - szczelny (ciepły) montaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 425 000 zł317 m² 4 495,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:375 m²

2 domy + Biznes pod ręką | Nowoczesny Lokal 2025 | Piotrków Trybunalski Nieruchomość komercyjna + ( 2 domy z oddzielnymi wejściami.) Pomieszczenia Mieszkalne Szukasz miejsca, gdzie połączysz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Południowa

Wronia,Piotrków Trybunalski

290 000 zł70 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:641 m²

| do sprzedania nieruchomość przy ul. Południowej 8 w Piotrkowie Dom z 1990roku. Parter i piętro. Powierzchnia około 70m2. Parter: kuchnia - 11m2, łazienka (wanna i prysznic) - 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 300 000 zł233 m² 5 579,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 010 m²

Wprowadzenie Wyjątkowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 291 m (mieszkalnej 233 m ), położony na działce 3000 m w miejscowości Koło (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł138,43 m² 5 201,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:417 m²

Posiadamy do sprzedaży ostatni dom w zabudowie bliźniaczej położony około 1,5km od granic Piotrkowa Trybunalskiego. Stan developerski.Bardzo dobry dojazd. W jego skład wchodzi: parter : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

760 000 zł161 m² 4 720,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:771 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają komfortowego domu rodzinnego z przemyślanym układem i dużą przestrzenią. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Litewska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 425 000 zł317 m² 4 495,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:375 m²

Oferujemy do sprzedania nietuzinkową nieruchomość położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Litewskiej. Nieruchomość składa się domu jednorodzinnego, nowego budynku usługowo-handlowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:318 m²

| nowa cena Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położnego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Fabianiego. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 150m2, powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Piotrków Trybunalski,łódzkie

615 000 zł219,60 m² 2 800,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:289 m²

Do sprzedaży dom w Piotrkowie Trybunalskim. Północna część miasta, ulica Rolnicza. Budynek wielofunkcyjny, świetnie nadaje się do zamieszkania z opcją prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł200 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Jeśli szukasz dużego, kilkupiętrowego domu to propozycja właśnie dla ciebie! To idealna alternatywa dla osób, które szukają większej nieruchomości lub chcą bezpiecznie ulokować kapitał.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Wiślana

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 500 000 zł230 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 959 m²

| wyjątkowy dom W sercu miasta - przestrzeń, komfort I prywatność Piotrków Trybunalski | ul. Wiślana Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, w otoczeniu zieleni i ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wspaniała alternatywa dla dużej rodziny pragnącej mieszkać w cichej, spokojnej okolicy, pozostając jednocześnie w bliskiej odległości od najlepszych lokalizacji w mieście. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł234 m² 5 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż kilkuletni, godny uwagi dom w zabudowie bliźniaczej , zlokalizowany w zachodniej części Piotrkowa Trybunalskiego. Dom o podwyższonym standardzie wykończenia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Piotrków Trybunalski,łódzkie

689 000 zł183 m² 3 765,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem | Segment narożny | ul. Demczyka, piotrków Trybunalski Zamieszkaj w przestronnym, komfortowym domu z potencjałem w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł220 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Szukasz domu, który łączy kameralność, funkcjonalność i lokalizację, w której Twoja rodzina będzie czuła się bezpiecznie i swobodnie? Ten wolnostojący dom przy ul. Różanej.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Gęsia

Piotrków Trybunalski,łódzkie

53 000 zł15 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:315 m²

| oferta sprzedaży domku letniskowego. Domek usytuowany na działce o powierzchni 315m2, znajdującej się w zasobach Rodzinnych Ogródków Działkowych " Słoneczna Polana " w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł435 m² 2 298,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Oferta bez prowizji od Kupującego. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem o charakterze willowym położoną w Piotrkowie Trybunalskim na dużym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bugaj,Piotrków Trybunalski

1 350 000 zł183,49 m² 7 357,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Komfortowy dom z ogrodem - idealny dla rodziny. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. Dom jest położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł198 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | 198 m | działka 900 m | 8 pokoi | 2 garaże Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 198 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom Z dwoma niezależnymi mieszkaniami Na sprzedaż dom o powierzchni 120 m 2 , składający się z dwóch w pełni niezależnych poziomów - mieszkań, położony we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Słowackiego Północ,Piotrków Trybunalski

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Do sprzedaży segment położony na osiedlu Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Budynek dwukondygnacyjny, środkowy, podpiwniczony w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Dom z potencjałem dla rodziny lub jako inwestycja w Piotrkowie Trybunalskim Odkryj dom pełen możliwości, zlokalizowany w spokojnej okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie komfortowe życie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł101,38 m² 8 088 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Wspaniała alternatywa dla dużej rodziny pragnącej mieszkać w cichej okolicy, na pięknym osiedlu domków jednorodzinnych, w bliskiej odległości zarówno do terenów zielonych (sulejowski Park.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Południowa

Wronia,Piotrków Trybunalski

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| do sprzedania nieruchomość przy ul. Południowej 8 w Piotrkowie Dwie nieruchomości do sprzedania. 1. Dom z lat 60-tych. trzy pokoje, kuchnia, łazienka. Powierzchnia użytkowa około 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

750 000 zł116 m² 6 465,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Blanka Bobo(parterowy) -salon z kuchnią, trzy sypialnie, dwie łazienki, kotłownia, spiz arka oraz garaz. Dom posiada strop z elbetowy Powierzchnia domu Blanka Bobo: 116m2 ( w tym garaż).

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Mickiewicza,Piotrków Trybunalski

449 000 zł144 m² 3 118,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący, zlokalizowany przy ulicy Mickiewicza w Piotrkowie Trybunalskim. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Dom dobrze nadaje się dla Rodziny dwupokoleniowej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł170 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta bez prowizji od kupującego - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający oferta tylko W naszym biurze prezentacja po wcześniejszym umówieniu wizyty Oferujemy do sprzedaży klasyczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł125 m² 5 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na tym etapie sprzedaży jest możliwość wyboru budynku usytuowanego od południowej strony działki lub od północnej strony działki. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Wynagrodzenie biura.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł370 m² 6 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom 112 m2 + 4x Mieszkania + 2x Lokale usługowe + Garaż Inwestycja z natychmiastowym potencjałem! Stwórz tu dochodowe centrum wynajmu mieszkań i lokali usługowych (dwa lokale i jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł161,60 m² 4 702,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

| oferta nowych domów w Piotrkowie na spokojnym osiedlu w otulinie lasu Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy o pow. użytkowej 134,6 m 2 Dom parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł135 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem garażowym położona w ciekawym punkcie miasta - przy ulicy Roosevelta. W skład nieruchomości wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Piotrków Trybunalski,łódzkie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w spokojnej części Piotrkowa Trybunalskiego. Wynagrodzenie Biura wgn po stronie Sprzedającego. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł221,50 m² 2 979,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalny z częścią usługową w Piotrkowie Trybunalskim. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Lokalizacja w centrum dużego osiedla mieszkaniowego. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 152 zł129,72 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

| nowa inwestycja, sprawdzony deweloper Oferta nowego domu w Piotrkowie Trybunalskim w budowie. Stan deweloperski. Dom parterowy o powierzchni całkowitej 129,72m2. Trzy sypialnie, salon +.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 210m. Proponowana nieruchomość położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych w Piotrkowie Trybunalskim. Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

680 000 zł93,80 m² 7 249,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:675 m²

Aps 332 (parterowy) - salon z kuchnią, trzy sypialnie, garderoba, łazienka, kotłownia. Dom posiada strop z elbetowy Powierzchnia domu aps 332: 90m2+3,8m2(kotłownia) Cena domu aps 332: 680 000.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:319 m²

| oferta sprzedaży działki z domem parterowym w Centrum Miasta Działka o powierzchni 319 m 2 zabudowana budynkiem parterowym o pow. ok 70 m 2 Położona na osiedlu domów.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij