Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Piotrków Trybunalski Osiedle Leśna

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

200 000 zł1 296 m² 154,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| oferta sprzedaży działki położonej w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Leśnej. Nieruchomość położona w północno-wschodniej części miasta Działka o powierzchni 1296 m2. Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

6 030 850 zł17 231 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka o powierzchni 17 231m2. Teren w bezpośrednim sąsiedztwie marketu obi, n-Parku. Działka w Planie miejscowym uc - przeznaczona pod zabudowę usługową powyżej 2000m2, obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

687 699 zł5 331 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy ulicy Scaleniowej 53 w Piotrkowie Trybunalskim. Oferujemy na sprzedaż działki oznaczone numerami 30/1 i 30/2 z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł62,22 m² 5 930,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,22 m , położone na 2 piętrze przy ul. Łódzkiej w Piotrkowie Trybunalskim. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł17,50 m² 2 851,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Garaż na sprzedaż Przedmiotem oferty sprzedaży jest garaż murowany w Piotrkowie Trybunalskim, w rejonie Urzędu Miasta, przy ulicy Próchnika. Garaż środkowy o powierzchni 17,50m.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą | Pierwszy najem | Osiedle zamknięte | Piotrków Trybunalski, ul. Wierzejska Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl,.

Szczegóły ogłoszenia

23,75 zł/m²80 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| oferta wynajęcia lokalu o pow. około 80m2 w ścisłym centrum miasta Lokal położony jest na pierwszym piętrze w kamienicy. Recepcja o pow. ok. 15m2. Dwa gabinety 30 i 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży udział w kamienicy (budynek z lat 90-tych u.w.).Lokalizacja Piotrków Trybunalski ul.Słowackiego(blisko kościoła).Przy głównym ciągu komunikacyjnym miasta. Częściowy Udział.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²70 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 70 m2, położony w Piotrkowie Tryb., przy ul. Dmowskiego, w bliskiej odległości od ronda przy ul. A.Krajowej i ul. Żelaznej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

24,62 zł/m²65 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| oferta wynajęcia lokalu 65m2 przy głównej ulicy handlowej Lokal dwu pokojowy. Lokal o powierzchni ok. 65 m 2. Lokal położony jest na drugim piętrze w kamienicy. Zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

22,73 zł/m²660 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duża powierzchnia handlowo - usługowo - biurowa, położona na pierwszym piętrze w bardzo dobrze zlokalizowanym budynku. Lokale od 390 do nawet 1800 m2. Lokal położony we wschodniej.