dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Piotrków Trybunalski

371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

371 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jedności Narodowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

64 000 zł16 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Garaz (spoldzielcze wlasnosciowe prawo do garazu) o powierzchni 16m2, z brama garazowa na pilota (2021r), polozony w zespole garazy w Piotrkowie Tryb. ul. Jednosci Narodowej 58b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

305 000 zł48 m² 6 331,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | 48,17 m | Piotrków Trybunalski, ul. Łódzka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,17 m , położone na 1 piętrze w bloku po termomodernizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Centrum,Piotrków Trybunalski

240 000 zł48 m² 5 040,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,61 m2, położone na parterze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Roosevelta. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Piotrków Trybunalski

Przyszłość,Piotrków Trybunalski

15 800 €4 158 m² 3,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn klasy A o powierzchni ok. 4 158 mkw. położony w Piotrkowie Trybunalskim Magazyn bezpośrednio przy drodze ekspresowej S8 (węzeł Moszczenica) - lokalizacja tuż przy wjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Piotrków Trybunalski

372 000 zł75 m² 4 960 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ciekawa alternatywa dla osób poszukujących przestronnego mieszkania o powierzchni 75 m , położonego na drugim piętrze w zadbanej, ocieplonej i odnowionej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

35-lecia,Piotrków Trybunalski

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla osób poszukujących trzypokojowego mieszkania po remoncie. 50 m funkcjonalnej przestrzeni, gotowe do zamieszkania od zaraz. Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, w pełni wyposażona kawalerka do wynajęcia - ul. Chrobrego Do wynajęcia zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 34 m , położone na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

374 000 zł78 m² 4 799,18 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie z widokiem na miasto 77,93 m do własnej aranżacji promocja na nowy rok Nowa cena: 374 000 złotych (tylko 4799 zł/ m ) lub złóż swoją ofertę Czasem jedyne, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piotrków Trybunalski,łódzkie

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu o powierzchni 64 m2 .znajdujące się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z cegły przy ul. Wysokiej W skład mieszkania wchodzą : -trzy ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Wronia,Piotrków Trybunalski

199 000 zł39 m² 5 052,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,39 m , położone przy ul. Próchnika 3/5 w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klonowa

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

23,81 zł/m²63 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 63 m3, położony na parterze w budynku wolnostojącym w Piotrkowie Tryb., przy ul. Klonowej (blisko sklepu Jysk i ul. Kostromskiej). Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W ofercie bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni ok. 64 m w Piotrkowie Trybunalskim, u. Targowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Przyszłość,Piotrków Trybunalski

4 230 000 zł600 m² 7 050 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Here is the translation of your property description into English: - **invitation to view a tenement house with development potential.** **Property Description:** Currently, the building contains 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojska Polskiego

Łódzka-Wysoka-Sadowa,Piotrków Trybunalski

468 000 zł80 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Here is the translation of your text into English: hello, excellent investment opportunity: 3 times better than a bank deposit! Annual savings or income (when renting to a client) of at least 36,000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Zamkowa

Centrum,Piotrków Trybunalski

399 000 zł511 m² 780,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko tu! Dla tych którzy pragną lokalizacji Premium w historycznym centrum Piotrkowa Trybunalskiego - mamy na sprzedaż działkę z przeznaczeniem handlowo - usługowym. Vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Łódzka-Wysoka-Sadowa,Piotrków Trybunalski

2 429 000 zł600 m² 4 048,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Here is the translation of your property description into English: - we invite you to view a tenement house currently undergoing revitalization. Property Description: the building currently features 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Wiatraczna

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

4 950 000 zł26 000 m² 190,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Here is the translation of your property offer into English: - we invite you to explore the offer of a well-located plot suitable for investment. ** installment sale principles:** - You pay a down.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frycza-Modrzewskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie w centrum gotowe do zamieszkania od zaraz! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie, które nie wymaga żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Południe,Piotrków Trybunalski

143 520 zł10 400 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Piotrkowie Trybunalskim woj. łódzkie o powierzchniach ok: 10.400 m2 i 23.000 m2 lub mniejsze przy autostradzie A1, SUPER.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

35,71 zł/m²112 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal z bardzo dużym potencjałem! Do wynajęcia piękny, duży, dobrze doświetlony lokal użytkowy o powierzchni 112 m2. Dopuszczalne praktycznie formy działalności, idealny na biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Al. Armii Krajowej

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski

1 600 zł43 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43,24 m2, położone na I piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy Al. A.Krajowej nr 29. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 390 000 zł967 m² 2 471,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Inwestycja Premium budynek mieszkalno-usługowy w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowany przy Pasażu Karola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

429 000 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Juliusza Słowackiego. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bugajska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 699 000 zł700 m² 2 427,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Bugajska nr. 7 oraz 9. Na kształtnej działce o powierzchni 2200 m2 usytuowane są 2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejtana

Piotrków Trybunalski,łódzkie

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Rejtana 1 (osiedle Słowackiego) Mieszkanie zlokalizowane jest na 4. piętrze w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barwna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 749 000 zł213 m² 8 446,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom klasy premium w Piotrkowie Trybunalskim. Lokalizacja: piotrków Trybunalski, ul. Barwna Powierzchnia domu: 171 m Powierzchnia działki: 1200 m Mam przyjemność zaoferować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

209 000 zł42 m² 5 011,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 42 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wysokiej 11. Jest to niewątpliwie atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

3 200 000 zł18 987 m² 168,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Halo deweloperzy! W ofercie działka w południowo-zachodniej, spokojnej części Piotrkowa Trybunalskiego. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na budowę 21 domów jednorodzinnych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

379 000 zł68 m² 5 573,53 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m w Piotrkowie Trybunalskim, przy ulicy Zamenhofa 3, zaledwie kilka kroków od Galerii Focus Mall. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zalesicka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

289 000 zł2 064 m² 140,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie bardzo atrakcyjna działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni około 2064 m , zlokalizowana w spokojnej części Piotrkowa Trybunalskiego, przy ulicy Zalesickiej. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Piotrków Trybunalski,łódzkie

435 000 zł60 m² 7 213,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Juliana Tuwima 4. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Piotrków Trybunalski,łódzkie

369 000 zł68 m² 5 442,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,8m w Piotrkowie Trybunalskim przy Al. 3-maja 9. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia | Piotrków Trybunalski, ul. Fabryczna Komfort, przestrzeń i spokój - gotowe do zamieszkania Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

325 591 zł44 m² 7 372,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rynek pierwotny Oferta sprzedaży mieszkania - Piotrków Trybunalski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 44,16 m , usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Litewska

Przyszłość,Piotrków Trybunalski

990 000 zł246 m² 4 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom o powierzchni 242m , wykonany z myślą o komforcie i wysokiej jakości. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy Piotrkowa Trybunalskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 390 000 zł967 m² 2 471,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Piotrków Trybunalski,łódzkie

329 000 zł64 m² 5 140,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na drugim piętrze w zadbanym budynku przy ul. Tuwima. Lokal wymaga remontu, co daje wiele możliwości własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bawełniana

Piotrków Trybunalski,łódzkie

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu Nowoczesna Stodoła Lokalizacja: piotrków Trybunalski, ul. Bawełniana Rok budowy: 2025 Powierzchnia użytkowa: 140 m Powierzchnia działki: 625 m Na sprzedaż nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

354 164 zł48 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w Osiedlu "belzacka city park" Nowa, atrakcyjna cena mieszkania! Mieszkanie w stanie deweloperskim. Wizualizacje prezentują możliwą aranżację mieszkania. Przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrków Trybunalski

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

899 000 zł226 m² 3 977,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Atutem tej nieruchomości jest jej położenie i potencjał inwestycyjny. W głębi ogrodu usytuowany jest dom z lat 70., jego prosta, surowa architektura pozwala w łatwy sposób nadać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

446 556 zł59 m² 7 564,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rynek pierwotny Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 59,03 m ,.