dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Piotrków Trybunalski

371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

371 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

199 000 zł73 m² 2 726,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy ul. Wojska Polskiego, piotrków Trybunalski Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy, położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piotrków Trybunalski

Południe,Piotrków Trybunalski

7 473 €2 491 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 2491 m2 plus biuro 144 m2, piotrków Trybunalski. Standard: posadzka przemysłowa niepylna odporność ogniowa pow. 4000 mj 5 doków 1 brama z poziomy 0 monitoring tryskacze parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

330 000 zł60 m² 5 458,15 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o powierzchni 60,46 m2, na drugim piętrze w wieżowcu blisko galerii Focus przy mcdonald. Nieruchomość przestronna oraz rozkładowa w orientacji wschód- zachód posiada 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

429 000 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Juliusza Słowackiego. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Armii Krajowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

239 000 zł47 m² 5 128,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Armii Krajowej 35. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Piotrków Trybunalski,łódzkie

422 000 zł61 m² 6 918,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję mieszkanie, które wyróżnia się na tle ofert nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim. To jedno z najładniejszych lokali na cichym i zielonym osiedlu Tuwima.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

849 000 zł105 m² 8 085,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament 4-pokojowy z ogródkiem | Jagiellońska 14, piotrków Trybunalski Na sprzedaż wyjątkowy apartament w powierzchni 105 m2, położony na najbardziej prestiżowym osiedlu w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Batorego Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze w niskim bloku z cegły przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

375 000 zł48 m² 7 878,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kazimierza Wielkiego 7. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piotrków Trybunalski,łódzkie

330 000 zł62 m² 5 303,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,22 m2, składające się z 4 pokoi. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku bez windy. Przestronna i rozkładowa do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z loggią Piotrków Trybunalski, ul. Piastowska. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m w świetnej lokalizacji ul. Piastowska, piotrków Trybunalski. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiklinowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

545 000 zł250 m² 2 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:564 m²

Prezentujemy dom o powierzchni 250 m , zlokalizowany w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Wiklinowej Dom wybudowany około 1990 roku. Konstrukcja oparta na cegle, oraz pustaku gazobetonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn

Belzacka,Piotrków Trybunalski

144 210 zł10 450 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Piotrkowie Trybunalskim woj. łódzkie o powierzchniach ok: 10.400 m2 i 23.000 m2 lub mniejsze przy autostradzie A1, SUPER.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Metalowców

Wronia,Piotrków Trybunalski

9 000 000 zł22 650 m² 397,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność przedstawić Państwu Bazę Paliwową z bocznicą, zlokalizowaną w centralnej części Polski, w Piotrkowie Trybunalskim. Teren znajduje się kilka kilometrów od autostrady,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Studzienna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 850 000 zł198 m² 9 343,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

0% prowizji, pełna galeria zdjęć oraz film prezentacyjny dostępne na naszej stronie : premiumhome-nieruchomosci Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej ok 198m , położony na zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Centrum,Piotrków Trybunalski

265 000 zł63 m² 4 219,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Mieszkanie w centrum miasta Położone na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy w centrum Piotrkowa Słoneczne , ciche , z dużymi oknami od strony podwórka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Promienna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

W ofercie atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Promiennej o powierzchni użytkowej 160m , położony na działce o powierzchni 241m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Michałowska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

329 000 zł2 642 m² 124,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka z wydanymi warunkami zabudowy w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Michałowska 33. Osiedle to bardzo prężnie się rozwija a zarazem stanowi spokojną część miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Piotrków Trybunalski

Belzacka,Piotrków Trybunalski

22 400 €8 000 m² 2,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia w Piotrkowie magazyn short term około 8 000 m2 z możliwością najmu krótkoterminowego (od 6 miesięcy). Magazyn położony jest w Piotrkowie Trybunalskim - strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piotrków Trybunalski,łódzkie

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: słoneczne mieszkanie w centrum Piotrkowa Trybunalskiego 49 m Oferuję przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w samym centrum Piotrkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Sprzedam gotowe do zamieszkania dwa domy w cenie jednego nad jeziorem - Brudnów Cena: 599 000 zł przy płatności gotówką 649 000 zł przy płatności kredytem Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

310 000 zł49 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m2 , składające się z 2 pokoi na oś. Wyzwolenia Nieruchomość znajdująca się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku z cegły bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Słowackiego Północ,Piotrków Trybunalski

207 900 zł33 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania o powierzchni 33 m , położonego na parterze 4-piętrowego bloku przy ul. ulica Topolowej w Piotrkowie Trybunalskim lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Posiadam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.8 m2. Piętro: 2 z windą Stan: do remontu lub odżwieżenia Balkon: loggia Strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

375 000 zł63 m² 5 916,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 63,38 m2, położone na IV piętrze w bloku typu szczecińskiego w Piotrkowie Tryb., przy ul. Wyspiańskiego. Trzy samodzielne pokoje, dwa przedpokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 300 zł19 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-01-07 Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 18,5 m , na 1. piętrze budynku przy ul. Słowackiego 11 na osiedlu Centrum w Piotrkowie Trybunalskim dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie bardzo atrakcyjne działki budowlane w Piotrkowie Trybunalskim, przy ulicy Świerkowej. Działki charakteryzuje doskonała lokalizacja, bliskość totalnie zrewitalizowanego Parku Belzackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piotrków Trybunalski

Krakowskie Przedmieście-Sulejowska,Piotrków Trybunalski

57 900 zł681 m² 85,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

472 040 zł66 m² 7 173,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa przestrzeń, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Jeśli szukasz mieszkania, które daje realną swobodę aranżacji, to trafiłeś idealnie. Ten lokal pozwala wybrać pomiędzy 4 pokojami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Armii Krajowej

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski

1 500 zł36 m² 41,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35,97 m2, położone na V piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy Al. A. Krajowej nr 11/13. Dwa samodzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Słowackiego Północ,Piotrków Trybunalski

410 000 zł64 m² 6 406 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

64 m | 3-pokojowe Mieszkanie | Oddzielna Kuchnia | Balkon Loggia | Piętro: 2/4 Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania z idealnym układem w jednej z najlepszych lokalizacji ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem i widokiem na miasto - ul. Targowa, piotrków Trybunalski Komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzemieślnicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , utrzymane w świetnym stanie technicznym i wizualnym. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

325 297 zł44 m² 7 373 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rynek pierwotny Mieszkanie na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 44,12 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

329 900 zł52 m² 6 344,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 52 m gotowe do wprowadzenia się przy ul. Sienkiewicza 24 w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal znajduje się na parterze. W bliskiej okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

399 000 zł63 m² 6 292,38 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po remoncie ul. Konopnickiej, piotrków Trybunalski | 63,41 m | 6 piętro Gotowe do zamieszkania. Bez kompromisów, bez nakładów. Tylko wygoda i doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

619 000 zł69 m² 8 971,01 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe mieszkanie w apartamentowcu Piotrków Trybunalski, ul. Rzemieślnicza Oferuję przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Belzacka

Belzacka,Piotrków Trybunalski

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie Belzacka City Park, piotrków Trybunalski Do sprzedania absolutnie nowe, urządzone i gotowe do zamieszkania mieszkanie w apartamentowcu Belzacka City Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

Belzacka,Piotrków Trybunalski

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na jednym z najnowszych i najbardziej pożądanych przez klientów osiedli w Piotrkowie Trybunalskim, a mowa tu oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

629 000 zł109 m² 5 770,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Dom wolnostojący z potencjałem - ul. Dolna, piotrków Trybunalski Powierzchnia użytkowa: 109 m | 5 pokoi | Działka 613 m | Taras + Balkon | Piwnica | Stan po termomodernizacji Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kostromska

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31 m2, położone na I piętrze w bloku typu szczecińskiego w Piotrkowie Tryb., przy ul. Kostromskiej nr 49. Pokój z wyjściem na balkon typu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij