dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Piotrków Trybunalski Osiedle Belzacka

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

350 000 zł60,50 m² 5 785 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ciekawa alternatywa dla osób, które chcą stworzyć mieszkanie według własnego pomysłu. Lokal daje duże możliwości aranżacyjne, a jednocześnie pozwala zamieszkać od razu i wprowadzać.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39 m² 8 205 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ciekawa alternatywa dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji Piotrkowa Trybunalskiego. Niskich opłat mieszkanie 2 sypialnie plus salon z Aneksem kuchennym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł64 m² 6 719 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla dużej rodziny Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , które daje realny komfort codziennego życia całej rodzinie. Spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł49,30 m² 11 359 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego do zamieszkania mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu. Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie (2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

350 820 zł97,45 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

| mieszkanie premium do własnej aranżacji | 97,45 m | tylko 3600 zł/m Takich cen mieszkań na rynku nie ma! Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 97,45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

416 000 zł64,23 m² 6 476,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,23 m , zlokalizowane na 4. piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Słowackiego w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w świetnie utrzymanym bloku przy ul. Leszka Białego 3 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| oferta wynajęcia mieszkania dla pracowników! Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie idealne dla pracowników. Lokal o powierzchni około 60m2, znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48,55 m² 5 355,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,55 m2, położone na XI piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego ( w okolicach Mc Donald's. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł20 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży nakłady w postaci domku drewnianego, położonego w Piotrkowie Tryb., na terenach ROD STOKROTKA. Na działce o powierzchni 300 m2 znajduje się budynek drewniany - do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł66,34 m² 8 803,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w nowoczesnym bloku Moderna. Pierwsze piętro. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 66,30 m2. Strony świata: północ i wschód. Brak podatku pcc przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł77,93 m² 6 737 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Świetna alternatywa dla dużej rodziny. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. To aż 78 m funkcjonalnej przestrzeni w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł120,72 m² 4 556 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy z częścią mieszkalną. Super rozwiązanie dla osób, które zamieszkają na górze, a na dole będą prowadziły własny biznes, ale też jako gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł221,50 m² 2 979,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:710 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalno usługowy w Piotrkowie Trybunalskim. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Lokalizacja w centrum dużego osiedla mieszkaniowego. Bardzo dobra widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 641 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa dla dużej rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po remoncie, bez stresu i dodatkowych kosztów na start. Lokalizacja: piotrków.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta mieszkania z garażem, położonego w nowym bloku przy ulicy Źródlanej 31. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnością, starannością wykonania. Cena wynajęcia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł63,86 m² 25,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 63,86 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Kościelnej 62a ( z tyłu Biedronki przy ul. Kostromskiej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

311 220 zł44,46 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,46 m2, położone na III piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego w okolicach piotrkowskiej uczelni. 2 samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł20 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży nakłady w postaci domku letniskowego murowanego, w dobrym stanie technicznym w Piotrkowie Tryb., przy ul. Belzackiej (rod "stokrotka". Działka ładnie zagospodarowana, na.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49,49 m² 5 455,65 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,49 m2, położone na VIII piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Matejki. Duży salon ok. 25 m2, sypialnia, łazienka, wc, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

465 000 zł64 m² 7 266 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze, w budynku 4 piętrowym, w okolicy ulicy Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim. Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

143 520 zł10 400 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Piotrkowie Trybunalskim woj. łódzkie o powierzchniach ok: 10.440 m2 i 23.000 m2 lub mniejsze przy autostradzie A1, SUPER.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł42 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na parterze nowego bloku przy ulicy Kasztanowej. Opłaty: 2150 zł z miejscem parkingowym plus czynsz ok 650 zł. Oglądanie mieszkania od końca Maja.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł67 m² 5 552 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania z dużym balkonem to ta alternatywa jest dla Ciebie. Trzy-pokojowe mieszkanie | 67 m + balkon Loggia + piwnica | C.O. i ciepła woda miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł72 m² 5 972,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal w dh Mister do sprzedania w centrum Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. J. Słowackiego 87/89 Lokal o pow. 69,65 m2. Poczekalnia z której wchodzimy do gabinetów (18 i 23m2).

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł221,50 m² 2 979,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalny z częścią usługową w Piotrkowie Trybunalskim. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Lokalizacja w centrum dużego osiedla mieszkaniowego. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł64,24 m² 6 460,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

64,24 m pełne światła i wygody 3 pokoje IV piętro Balkon (loggia) Parking za szlabanem Piwnica 5,37 m To mieszkanie ma w sobie coś, co czuć od pierwszego kroku przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament do sprzedaży Przedmiotem oferty sprzedaży jest trzy pokojowy apartament o powierzchni 59m zlokalizowany w Piotrkowie Trybunalskim na osiedlu Belzacka City Park w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

399 420 zł110,95 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| mieszkanie nad Polo Marketem Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110,95 m , usytuowane na poddaszu w nowoczesnym, nowo wybudowanym bloku. Lokal znajduje się w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł64,22 m² 4 982,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Najładniejszy układ pomieszczeń! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64,22 m2, położone na IV piętrze w bloku typu szczecińskiego w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 200 zł39 m² 30,76 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,01 m2, położone na IV piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Norwida. Większy pokój z wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belzacka

35-lecia,Piotrków Trybunalski

240 000 zł39 m² 6 150,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m przy ul. Belzackiej 90/92 w Piotrkowie Trybunalskim. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze w bloku po termomodernizacji budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Piotrków Trybunalski

35-lecia,Piotrków Trybunalski

28 000 €10 000 m² 2,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia w Piotrkowie magazyn short term około 10 000 m2 z możliwością najmu krótkoterminowego (od 6 miesięcy). Magazyn położony jest w Piotrkowie Trybunalskim - strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,08 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego (okolice Focus Mall). Mieszkanie po remoncie, umeblowana tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belzacka

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 100 zł32 m² 34,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32,30 m2, położone na III piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Belzackiej (na przeciwko spółdzielni). Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

333 333 zł78 m² 4 277 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Doceń wygodę życia w spokojnym mieście z historią, wybierając niedrogie mieszkanie w sercu Polski. Piotrków Trybunalski, ul. Słowackiego 180 To mieszkanie ma sporo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

35-lecia,Piotrków Trybunalski

360 000 zł49 m² 7 347 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie idealne dla rodziny Wyjątkowa propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji w Piotrków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

259 000 zł36 m² 7 194 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla osób szukających kompaktowego mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub gotowego miejsca do zamieszkania w dobrej lokalizacji. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

35-lecia,Piotrków Trybunalski

399 000 zł53 m² 7 528 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla osób, które chcą zamieszkać wygodnie i spokojnie w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Paderewskiego Wyjątkowa propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Belzacka,Piotrków Trybunalski

47 480 zł3 441 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Piotrkowie Trybunalskim woj. łódzkie o powierzchniach ok: 3.441 m2, 4.711 m2, 9117 m2 lub większe przy autostradzie A1, SUPER.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

341 075 zł97 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 97,45 m2, położone na IV piętrze w apartamentowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego (okolice polo market). Mieszkanie w stanie do.