dowolna

Nieruchomości Piotrków Trybunalski - Oferty wynajmu nieruchomości

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

29,50 zł/m²23 m² 679 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal 23m2 położony w budynku na pierwszym piętrze Jedno pomieszczenie, na korytarzu toaleta i kuchnia. Lokal położony na osiedlu domów jednorodzinnych. W cenie najmu prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 70 m etrów kwadratowych położone na II piętrze w kamienicy przy ulicy Wojska Polskiego w rejonie centrum handlowego "stary Areszt".

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Specyfikacja techniczna magazyn Betonowo-stalowa konstrukcja Wysokość w świetle 10 m Siatka konstrukcyjna beton/stal Wytrzymałość posadzki 5 T/m2 Ogrzewanie gazowe do 16ºc przy temperaturze.

Szczegóły ogłoszenia

23,75 zł/m²80 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| oferta wynajęcia lokalu o pow. około 80m2 w ścisłym centrum miasta Lokal położony jest na pierwszym piętrze w kamienicy. Recepcja o pow. ok. 15m2. Dwa gabinety 30 i 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta mieszkania z garażem, położonego w nowym bloku przy ulicy Źródlanej 31. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnością, starannością wykonania. Cena wynajęcia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, ładne mieszkanie do wynajęcia. Blok przy ulicy Wierzejskiej 21. Cena: 1900 zł/mc plus czynsz ok 350 zł. Kaucja 2500 zł. Opłaty za media wg zużycia. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

46,25 zł/m²80 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia warsztat w centrum miasta. Budynek/lokal świetnie nadaje się na usługi związane z szeroko pojętą mechaniką pojazdową. Garaż dwustanowiskowy, przystosowany pod warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

29,41 zł/m²68 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| oferta wynajęcia lokalu w rejonie ul Wojska Polskiego Do wynajęcia powierzchnie o przeznaczeniu biurowym, magazynowym lub produkcyjnym Oferowana powierzchnia jest wielkości ok 68.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 63,86 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Kościelnej 62a ( z tyłu Biedronki przy ul. Kostromskiej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 2 - dwu pokojowe do wynajęcia Powierzchnia mieszkania 48 m2, na pow. składa się salon z wyjściem na balkon typu loggia pokój duża widna kuchnia przedpokój łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal o powierzchni 200m2 do wynajęcia na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 200m2. Dwa wejścia, winda. Przy windzie toaleta. W lokalu możliwość wykonania dodatkowych łazienek. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

3,11 zł/m²14 486 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia nieruchomość gruntową zabudowaną obiektami stanowiącymi infrastrukturę kolejową położoną przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Moi drodzy, lokal poszukuje najemcy :-) W ofercie do wynajęcia: - lokal użytkowy w Piotrkowie Tryb - Powierzchnia około 80 m2 - Możliwość powiększenia o kolejne 40 m2 - Zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

143 520 zł10 400 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Piotrkowie Trybunalskim woj. łódzkie o powierzchniach ok: 10.440 m2 i 23.000 m2 lub mniejsze przy autostradzie A1, SUPER.

Szczegóły ogłoszenia

34,62 zł/m²26 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy przy ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim - idealny pod działalność handlowo-usługową Prezentujemy ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

32,50 zł/m²120 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Część wschodnia Piotrkowa Trybunalskiego. Blisko obwodnicy miasta. Ul. Sulejowska. Blisko osiedle Wierzeje. Świetne pod dydaktykę, księgowość czy inne ogólnie pojęte usługi biurowe. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²70 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 70 m2, położony w Piotrkowie Tryb., przy ul. Dmowskiego, w bliskiej odległości od ronda przy ul. A.Krajowej i ul. Żelaznej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²90 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| lokal położony w centrum miasta, o powierzchni około 90m2. Składający się z: recepcji oraz dwóch pomieszczeń (41 i 19m2), zlokalizowany na 1 piętrze. Przed lokalem hall, poczekalnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal biurowy W prestiżowej kamienicy - centrum miasta Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni około 60 m , położony na I piętrze reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osiedle Słowackiego. Centrum. Do wynajęcia lokal, położony na pierwszym piętrze budynku handlowo - usługowego. Lokal świetnie nadaje się na usługi tj.: dydaktyka, gabinet, biuro. Powierzchnia 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

24,62 zł/m²65 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| oferta wynajęcia lokalu 65m2 przy głównej ulicy handlowej Lokal dwu pokojowy. Lokal o powierzchni ok. 65 m 2. Lokal położony jest na drugim piętrze w kamienicy. Zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal, który dopasuje się do Twojego biznesu To nie jest zwykła powierzchnia do wynajęcia. To 100 m przestrzeni, która daje swobodę, skalę i możliwość stworzenia miejsca dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy, położony na parterze, w dobrej lokalizacji miasta. Lokal świetnie nadaje się na duży sklep spożywczy, meblowy, etc. Przez 20 lat z powodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

20,83 zł/m²72 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| oferta wynajęcia lokalu 72m2 w centrum miasta Lokal o powierzchni ok. 72m 2 Położony jest na drugim piętrze w kamienicy. Trzy pokoje, korytarz, łazienka. Pokoje w amfiladzie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

22,73 zł/m²660 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duża powierzchnia handlowo - usługowo - biurowa, położona na pierwszym piętrze w bardzo dobrze zlokalizowanym budynku. Lokale od 390 do nawet 1800 m2. Lokal położony we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

14,29 zł/m²560 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| okazyjna cena Lokal handlowo-usługowy 560m 2 do wynajęcia w Piotrkowie Oferta wynajęcia lokal położonego na parterze w kilkuletnim bloku. Powierzchnia handlowa lokalu 400m2 + zaplecze 86m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal, który dopasuje się do Twojego biznesu To nie jest zwykła powierzchnia do wynajęcia. To 200 m przestrzeni, która daje swobodę, skalę i możliwość stworzenia miejsca dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal przy ul. J. Słowackiego 37 w kilkunastoletnim budynku Położony na parterze, z wejściem bezpośrednim z ulicy. Powierzchnia 200m2. Dwie witryny i drzwi od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka położona w kamienicy przy ul. Słowackiego 11 w Piotrkowie Trybunalskim (osiedle "centrum"). Nieruchomość: powierzchnia 30 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 200 zł39 m² 30,76 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,01 m2, położone na IV piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Norwida. Większy pokój z wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

144 070 zł10 440 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Piotrków Trybunalski,łódzkie

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 157 m²

Dom z potencjałem - komfort, przestrzeń i możliwości | ul. Życzliwa, piotrków Trybunalski Prezentujemy przestronną nieruchomość do wynajęcia, która oferuje zarówno komfortowe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Piotrków Trybunalski

35-lecia,Piotrków Trybunalski

28 000 €10 000 m² 2,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia w Piotrkowie magazyn short term około 10 000 m2 z możliwością najmu krótkoterminowego (od 6 miesięcy). Magazyn położony jest w Piotrkowie Trybunalskim - strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poprzeczna

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski

1 500 zł39 m² 38,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,02 m2, położone na IV-tym piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Poprzecznej (okolice Urzędu Pracy). Salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Południe,Piotrków Trybunalski

47 470 zł3 440 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Piotrkowie Trybunalskim woj. łódzkie o powierzchniach ok: 3.441 m2, 4.711 m2, 9117 m2 lub większe przy autostradzie A1, SUPER.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Piotrków Trybunalski

Przyszłość,Piotrków Trybunalski

15 800 €4 158 m² 3,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn klasy A o powierzchni ok. 4 158 mkw. położony w Piotrkowie Trybunalskim Magazyn bezpośrednio przy drodze ekspresowej S8 (węzeł Moszczenica) - lokalizacja tuż przy wjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,08 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego (okolice Focus Mall). Mieszkanie po remoncie, umeblowana tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belzacka

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 100 zł32 m² 34,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32,30 m2, położone na III piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Belzackiej (na przeciwko spółdzielni). Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze przy ul. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim. Bardzo dobra lokalizacja między Focus Mall a mcdonald's,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Centrum,Piotrków Trybunalski

31 zł/m²84 m² 2 593 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal o pow. łącznej 83, 64 m2 znajdujący się w budynku dworca pkp w Piotrkowie Trybunalskim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

144 000 zł10 435 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²