dowolna

Nieruchomości Piotrków Trybunalski - Oferty wynajmu nieruchomości

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

51,28 zł/m²78 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal na parterze w nowym budownictwie. Blok na przeciwko Urzędu Miasta na ul. Szkolnej. Lokal o powierzchni 78m2, z witrynami od ulicy. Do lokalu wejścia bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, świeże mieszkanie do wynajęcia w Piotrkowie Trybunalskim, osiedle Zielona Aleja. Tylko dłuższy okres najmu. Bez zwierząt. Powierzchnia mieszkania 60 m2 (wraz z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal Z możliwością adaptacji na mieszkanie - centrum miasta Do wynajęcia lokal o powierzchni około 60 m , położony na II piętrze klimatycznej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

56,14 zł/m²28,50 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy na wynajem w centrum Piotrkowa Trybunalskiego - elastyczna powierzchnia i doskonała lokalizacja Do wynajęcia lokal biurowy o podstawowej powierzchni 28,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

20,51 zł/m²390 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duża powierzchnia handlowo - usługowo - biurowa, położona na pierwszym piętrze w bardzo dobrze zlokalizowanym budynku. Powierzchnie od 390 m2 do nawet 1800 m2. Lokal położony we.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²17 m² 578 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchn17m2. z klimatyzacją Oferta wynajęcia lokalu w nowym budynku handlowo- usługowym. Lokal na pierwszym piętrze. Lokal doświetlony jedynie światłem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 37m na Osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

33,75 zł/m²80 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal w pobliżu Focus Mall. Pierwsze piętro. Duży parking. Klimatyzacja. Trzy przechodnie pokoje. W lokalu kuchnia. Powierzchnia około 80m2. Wakacje czynszowe na start,.

Szczegóły ogłoszenia

46,25 zł/m²40 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| oferta wynajęcia lokalu biurowego w Centrum Miasta Lokal położony na I piętrze. Powierzchnia użytkowa lokalu - 40m2. . Idealny do wykorzystania na prowadzenie działalności biurowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Ulica Topolowa, osiedle Łódzka. Najem 1900 zł. plus czynsz ok. 150zł, kaucja 2500 zł. Tylko dłuższy okres najmu. Umowa najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal usługowy w nowoczesnym budynku. Przedmiotem oferty jest: przestronny, słoneczny lokal o powierzchni ok 55 m2, położony na parterze trzykondygnacyjnego nowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

14,29 zł/m²560 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży lokal 450 m+ zaplecze mag.SANITARNE.PARTER.LOKALIZACJA:PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, DUŻE OSIEDLE MIESZKANIOWE .ł Lokal przygotowany pod działalność handlową(sklep). W sąsiedztwie lokale usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| nowe mieszkanie do wynajęcia na zamkniętym osiedlu z miejscem postojowym Zlokalizowane w nowym bloku na wprost mcdonalda Mieszkanie o pow. 34m składające się pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł64,22 m² 24,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe. Powierzchnia 64,22m2. Pierwsze piętro. Dwa duże pokoje, trzeci mniejszy. Łazienka, toaleta. Kuchnia wyposażona - nowa kuchnia gazowa z piekarnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia | 60 m | 3 pokoje | bezczynszowe Piotrków Trybunalski, ul. Wojska Polskiego Na wynajem oferuję funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| lokal przy ul. J. Słowackiego 34a na parterze Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 60 m2 składający się z dużego pomieszczenia, z dużą witryną wystawową, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal o powierzchni 100m2 do wynajęcia na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 100m2. Dwa wejścia, winda. Przy windach toalety. W lokalu możliwość wykonania dodatkowych łazienek. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie (w parterowym budynku oficyny) położone w ciekawym punkcie miasta - przy ulicy Przemysłowej nr 9a. Murowany, parterowy, budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy ok. 45.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| oferta wynajęcia mieszkania dla pracowników! Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie idealne dla pracowników. Lokal o powierzchni około 60m2, znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35,97 m2, położone na VI piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Trybunalskim, przy Al. A.Krajowej 11/13. Mieszkanie na VI piętrze (winda), dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

65,48 zł/m²42 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| promocja cenowa do kwietnia. Lokal w centrum Piotrkowa na parterze Do wynajęcia lokal parterowy z witryną w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Lokal o powierzchni 42m 2. Toaleta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

14,29 zł/m²560 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy, położony na parterze, w dobrej lokalizacji miasta. Samo centrum osiedla. Nowe budownictwo. Lokal nadaje się na duży sklep spożywczy, odzieżowy, pod.

Szczegóły ogłoszenia

26,09 zł/m²46 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 46m w ścisłym centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Lokal składa się z sali sprzedażowej oraz toalety. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| apartament 53m2 do wynajęcia w Piotrkowie na osiedlu Zielona Aleja Mieszkanie kilkuletnie. Wykończone w wysokim standardzie. Zmywarka, telewizor, pralka. Drugie piętro. Winda. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal do wynajęcia - idealny na biuro / usługi Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu położonego na I piętrze, który łączy funkcjonalność, komfort pracy i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²77 m² 4 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 77 M2 parter.ŚRÓDMIEŚCIE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI. Nowy budynek handlowo-usługowo-mieszkalny. Parter. Lokalizacja przy głównej ulicy miasta Piłsudskiego ,możliwość parkowania przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry, mam do zaoferowania obiekt przemysłowy do wynajęcia. Hala znajduje się na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Teren utwardzony umożliwiający wjazd samochodom tir. Rozładunek.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²160 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duża powierzchnia biurowa w bardzo dobrze zlokalizowanym budynku. Lokal położony we wschodniej części Piotrkowa Trybunalskiego, duże natężenie ruchu kołowego. Świetna widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²46 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal na parterze. Wejście z ulicy. Witryna od ulicy. Powierzchnia lokalu 46m2. Wydzielona toaleta. Dobry standard wykończenia. Możliwość wynajęcia wraz z pomieszczeniem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

82,03 zł/m²12,19 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal w centrum Piotrkowa. Lokal na II piętrze, w nowym budynku. Jedno pomieszczenie. Klimatyzacja. Toaleta dostępna w budynku. Prąd, ogrzewanie opomiarowane. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

30,56 zł/m²72 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Lokal o pow. 69,65 m2. Poczekalnia z której wchodzimy do gabinetów (18 i 23m2) lub toalety. Pomiędzy gabinetami pomieszczenie -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60,19 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia nowoczesny apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²14 m² 476 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni 14m2. Oferta wynajęcia lokalu w nowym budynku handlowo- usługowym. Lokal na pierwszym piętrze. Lokal doświetlony jedynie światłem sztucznym (brak okien).

Szczegóły ogłoszenia

0,40 zł/m²18 939 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia nieruchomość gruntową zabudowaną obiektami stanowiącymi infrastrukturę kolejową położoną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

23,81 zł/m²210 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| lokal na parterze o powierzchni około 210m2. Lokal składa się z pomieszczenia biurowego 60m2 , socjalnego oraz powierzchni magazynowej ok 140 m 2 W lokalu biurowym centralne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia pomieszczenie o łącznej powierzchni około 300m2 Położony przy ul. 1 maja w budynku na pierwszym piętrze. Składa się z: pomieszczenia około 240m2 podzielonego na salę 100m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą | Pierwszy najem | Osiedle zamknięte | Piotrków Trybunalski, ul. Wierzejska Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl,.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal na parterze. Powierzchnia lokalu 75m2. W lokalu cztery gabinety, kuchnia, toaleta. Wysoki standard wykończenia. Wentylacja, klimatyzacja. Światłowód 300mb/s. Ogrzewanie w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41,53 m² 43,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta wynajęcia 2-pokojowego mieszkania zlokalizowane na ul Słowackiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41,53 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²49,53 m² 1 783 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 49,53 m2 położony na parterze budynku dworca w Piotrkowie Trybunalskim.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł808 m² 11,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

| magazyn do wynajęcia w okolicach Piotrkowa Tryb. Hala magazynowa wraz z zapleczem socjalnym i biurem. Zaplecze biurowe o powierzchni ok.50 m 2 składające się z 3.