dowolna

Działki na sprzedaż Piotrków Trybunalski - Oferty sprzedaży działek

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

1 500 000 zł11 310 m² 132,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny Przedmiotem oferty jest działka inwestycyjna z zabudowaniami o powierzchni 1,13ha położona w Piotrkowie Trybunalskim , woj. łódzkie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Południe,Piotrków Trybunalski

1 699 000 zł1 711 m² 992,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjnie położony teren inwestycyjny w Piotrkowie Trybunalskim. Działka posiada trzy zjazdy w tym jeden z dk91 - jest to wylotówka na radomsko\\częstochowę. Duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

199 600 zł2 218 m² 89,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2218mkw, z wydanymi warunkami zabudowy, położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy barwnej/tomaszowskiej. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł819 m² 97,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

373 750 zł1 495 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji Do sprzedania świetna działka budowlana w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Słowackiego 215. Działka ma powierzchnię 1495 m 2. Znajduje się w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Piotrków Trybunalski,łódzkie

736 050 zł2 103 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2103mkw, położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Bawełnianej. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowanie przestrzennego (budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kasztelańska

Byki,Piotrków Trybunalski

199 000 zł1 334 m² 149,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kasztelańskiej. Działka ma powierzchnię 1338 m 2 i składa się z dwóch geodezyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Centrum,Piotrków Trybunalski

549 000 zł1 142 m² 480,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren w centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni 1142m2, położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Niecałej. Kształt terenu zbliżony do prostokąta, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł20 518 m² 63,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 2,0518 ha położona w Piotrkowie Tryb., w północnej części miasta w okolicach ulicy Łódzkiej i ul. Kasztelańskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł16 697 m² 176,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny Przedmiotem oferty jest działka inwestycyjna o powierzchni 1,66ha (nr 209/7 obręb 20) położona w Piotrkowie Trybunalskim. Nieruchomość jest objęta mpzp z podstawowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł15 562 m² 102,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży interesująca nieruchomość dla Inwestora. Duży teren z wydanymi warunkami zabudowy na budowę 14 domów jednorodzinnych. Teren o powierzchni 15562 m2, położona w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł4 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka 174/1 ma powierzchnię 8236m2. Oferujemy do sprzedaży całą działkę lub po podziale. Po podziale powierzchnia około 4100m2. Wjazd od ulicy Malinowej lub Agrestowej. Wymiary 28m x 145m.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł8 924 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość rolną położoną w Piotrkowie Trybunalskim o powierzchni 8924 m 2. Teren położony tuż przy drodze ekspresowej S8 w kierunku Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

505 680 zł7 224 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Piotrków Trybunalski Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 7 224 m , zlokalizowanej w przemysłowej dzielnicy Piotrkowa Trybunalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wierzejska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 560 000 zł10 385 m² 150,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kupujący bez prowizji. Całość wynagrodzenia pokrywa Sprzedający. Oferujemy do sprzedaży teren inwestycyjny o powierzchni 10389 m 2 położony w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kacza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

185 000 zł2 470 m² 74,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kaczej. Działka w kształcie prostokąta, posiadająca powierzchnię 2470 m2. Działka posiada dostęp do gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Centrum,Piotrków Trybunalski

2 100 000 zł2 504 m² 838,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora. Pum 2258 m2. Cena: 2 100 000 zł netto plus 23 % Vat. Komercyjny teren o powierzchni 2504 m2 z gotowym do realizacji, prawomocnym projektem budowy budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

355 916 zł32 356 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość w Piotrkowie o powierzchni łącznej 3,2356ha. Grunty zlokalizowane przy ul grabskiej/eryka. Całość składa się z 2 działek. Działka nr 56 - 1,8894ha iiib - 7932m2 iva -.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 092 m² 183,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 1092 m2, położona w Piotrkowie Tryb., przy ul. Grabskiej. Działka o szerokości 13 m. Wydane warunki zabudowy polegające na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 619 700 zł10 798 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży teren przemysłowy wraz z zabudowaniami. Działka o powierzchni 1,08 ha przeznaczona pod produkcję nieuciążliwą, z przeznaczeniem pod magazyny, logistykę, usługi, handel Na.

Szczegóły ogłoszenia

99 160 zł1 340 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o dużym potencjale w Piotrkowie Trybunalskim Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1340 m , zlokalizowaną przy ul. Witosa w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 220 m² 202 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki, która łączy spokój z potencjałem rozwoju? Mamy coś wyjątkowego! Kupujący zwolniony z pcc! Cena brutto. Kupujesz na fakturę vat to oznacza dla Ciebie konkretne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 236 700 zł8 300 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Doskonała oferta dla dla inwestora z branży dweloperskiej. Teren objęty Palnem Miejscowym pod zabudowę jednorodzinną oraz bliźniaczą. Do sprzedania działka bardzo atrakcyjna działka budowlano -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Piotrków Trybunalski,łódzkie

550 000 zł3 865 m² 142,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o powierzchni 3865 m2, położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Gospodarczej. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Na teren zostały wydane warunki zabudowy na realizację.

Szczegóły ogłoszenia

687 699 zł5 331 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy ulicy Scaleniowej 53 w Piotrkowie Trybunalskim. Oferujemy na sprzedaż działki oznaczone numerami 30/1 i 30/2 z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł26 000 m² 142,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny o dużym potencjale logistycznym - sprzedaż ratalna Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej działki inwestycyjnej, idealnej pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wronia,Piotrków Trybunalski

100 000 zł506 m² 197,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest wieczyste użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 661 m² 138,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka położona w pięknej zalesionej okolicy przy rzece Czarnej ( dojazd drogą asfaltową ) teren wymarzony do turystyki rowerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Przyszłość,Piotrków Trybunalski

149 900 zł700 m² 214 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość zakupu działki z kontraktem budowlanym. Uwaga! Zostały jedynie dwie działki w tym obszarze prestiżowym rejonie! To dobry moment na decyzję obecna oferta cenowa obowiązuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Przyszłość,Piotrków Trybunalski

199 900 zł1 040 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Małopolska

Krakowskie Przedmieście-Sulejowska,Piotrków Trybunalski

2 490 000 zł12 618 m² 197,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1,26 ha pod zabudowę wz + projekt 40 bliźniaków | Piotrków Trybunalski Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana w spokojnej, rozwijającej się części Piotrkowa Trybunalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piotrków Trybunalski

Południe,Piotrków Trybunalski

150 000 zł5 974 m² 25,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedsprzedaż - ostatnia działka w kompleksie- prywatność, spokój i cisza! pewny grunt. Twoja sprawdzona inwestycja Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stokrotek

Wierzeje,Piotrków Trybunalski

370 000 zł922 m² 401,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 922m2. Media: woda i kanalizacja na terenie działki Prąd: w ulicy Gaz: w ulicy Otoczenie: las, w pobliżu jeziora Bugaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witosa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

219 000 zł1 386 m² 158,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 1386 m z wydanymi warunkami zabudowy Cena: 158zł/m2 ul. Wincentego Witosa Osiedle Meszcze, piotrków Trybunalski Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 115/23 (obręb 47).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piotrków Trybunalski

Południe,Piotrków Trybunalski

57 900 zł681 m² 85,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Zamkowa

Centrum,Piotrków Trybunalski

399 000 zł511 m² 780,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko tu! Dla tych którzy pragną lokalizacji Premium w historycznym centrum Piotrkowa Trybunalskiego - mamy na sprzedaż działkę z przeznaczeniem handlowo - usługowym. Vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Wiatraczna

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

4 950 000 zł26 000 m² 190,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna