dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Piotrków Trybunalski - Lista ogłoszeń

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Szmidta

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 000 zł20 m² 51,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie - kawalerka o powierzchni 19,55 m2, położona na parterze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Szmidta. Mieszkanie składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 350 zł34 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego 11 *w Piotrkowie Trybunalskim, osiedle "centrum" *o powierzchni 34m2, parter *ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 400 zł39 m² 35,89 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,01 m2, położone na 9 piętrze w wieżowcu przy ul. Norwida w Piotrkowie Tryb. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 200 zł38 m² 31,45 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38,15 m2, położone na VI piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Zamenhofa. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Południe,Piotrków Trybunalski

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 września 2024 r. mieszkanie o powierzchni 53,01 m2, położone na II piętrze w bloku typu szczecińskiego w Piotrkowie Tryb., przy ul. Nałkowskiej (w sąsiedztwie Auchan).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 200 zł49 m² 24,72 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48,55 m2, położone na III piętrze w wieżowcu w sąsiedztwie M'c Donalds w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

355 000 zł68 m² 5 220,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. użytkowej 68 m2. Położone na 6 piętrze w wieżowcu na Oś. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie umeblowane. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 200 zł64 m² 18,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie, składające się z trzech samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju o powierzchni 63,86 m2, położone na 4 piętrze w bloku typu szczecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiślana

Krakowskie Przedmieście-Sulejowska,Piotrków Trybunalski

489 000 zł52 m² 9 495,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piotrków Trybunalski to miasto z bogatą historią i unikalnym charakterem, łączące w sobie tradycję z nowoczesnością. Otoczone przepięknymi lasami i terenami zielonymi, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedajemy mieszkanie o powierzchni 48 m 2 w Piotrkowie Trybunalskim. Zlokalizowane jest na spokojnej ulicy, jednocześnie w pobliżu szkół, sklepów oraz przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Centrum,Piotrków Trybunalski

800 zł70 m² 11,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

70m2 II piętro, wojska Polskiego: do wynajęcia mieszkanie składające sie z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie do generalnego remontu. Możliwy najem na długi okres Czynsz 800zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha spokojna okolica w pobliżu przystanku autobusowego ok 300 metrów, sklepów - 150 metrów, ryneczku, przedszkola, szkoły. Idealne miejsce dla osób starszych, młodych małżeństw itd. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 3 Maja

Piastowskie,Piotrków Trybunalski

1 200 zł41 m² 29,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41,1 m2, składające się z salonu, małej sypialni, bardzo ładnej dużej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

33m2 II piętro, ul. Szewska: do wynajęcia mieszkanie składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju i wc. Okna pcv, ściany i sufit karton gips,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

260 000 zł34 m² 7 669,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Proponujemy Państwu do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o pow. 33,90 m2 na ulicy Wysokiej w Piotrkowie Trybunalskim. Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Centrum,Piotrków Trybunalski

2 000 zł85 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

85m2 Piotrków: do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w kamienicy czynszowej przy ul. Rycerskiej, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 400 zł49 m² 28,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Od 1 lipca 2024 r. do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48,55 m2, położone na I piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego 98 (w okolicach uczelni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bolesława Chrobrego

Piastowskie,Piotrków Trybunalski

800 zł26 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni około 26 m2, położona na II piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Chrobrego. Jeden duży pokój, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

295 000 zł56 m² 5 315,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 55,5 m2 w Piotrkowie Trybunalskim. Cicha, spokojna okolica, dużo zieleni. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w bloku. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Przyszłość,Piotrków Trybunalski

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

35m2 parter, wojska Polskiego: do wynajęcia wyremontowane mieszkanie składajace się z przedpokoju 4m2, sypialni 11m2, pokoju z aneksem kuchennym 18m2 oraz łazienki z wc 3m2. Okna pcv, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Wronia,Piotrków Trybunalski

1 400 zł48 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od 1 maja 2024 r. do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47,61 m2, położone na III piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Roosevelta (blisko Parku Miejskiego). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piotrków Trybunalski

Centrum,Piotrków Trybunalski

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 36 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Wysokiej. Lokal składa się z jednego dużego pokoju z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Sprzedam mieszkanie w kamienicy na parterze. Mieszkanie posiada osobne wejście. Po remoncie generalnym. Zainteresowanym wszelkich informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do ostatecznego wykończenia! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na III piętrze w budynku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie o pow. 43 m2 przy ul. Armii Krajowej w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie w pełni i świeżo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belzacka

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 100 zł32 m² 34,06 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32,40 m2, położone na IV piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Belzackiej (okolice Polo Market). Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

1 400 zł36 m² 39,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 36 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Łódzkiej (osiedle Sadowa). Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 400 zł48 m² 29,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie, składające się z 3 samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, o powierzchni około 48 m2, położone na I piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy o powierzchni około 57 m2, położone na I piętrze w Piotrkowie Tryb. przy Placu Kościuszki. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żeromskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 300 zł31 m² 41,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 31,40m2 położone na parterze w budynku z cegły w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belzacka

Belzacka,Piotrków Trybunalski

315 000 zł53 m² 5 943,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 przy ul. Belzackiej. Cicha, spokojna okolica, dużo zieleni. Doskonała lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie są przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego 11 *w Piotrkowie Trybunalskim, osiedle "centrum" *o powierzchni 31m2, 1 piętro *ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Piotrków Trybunalski

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie - kawalerka, o powierzchni około 30 m2, położona na parterze w zadbanej kamienicy w Piotrkowie Tryb., przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Piastowskie,Piotrków Trybunalski

1 400 zł52 m² 26,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52,37 m2 położone na parterze w bloku w cegły w Piotrkowie Tryb. przy ul. Sienkiewicza nr 28. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 500 zł36 m² 41,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 36 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Łódzkiej nr 48. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 9 Maja

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 400 zł53 m² 26,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,01 m2, położone na I piętrze w bloku typu szczecińskiego w Piotrkowie Tryb., przy ul. 9 maja. Trzy samodzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belzacka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 48 m2, położone na parterze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Belzackiej (okolice Polo Marketu). Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 400 zł48 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47,61 m2, położone na III piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Roosevelta. 2 samodzielne pokoje, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

179 000 zł36 m² 5 004,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Oferta bez prowizji od Kupującego. Proponujemy Państwu do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o pow. 35,77 m2 na Osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Cicha i spokojna okolica, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

1 100 zł36 m² 30,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od Wynajmującego. Proponujemy Państwu do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o pow. 35,77 m2 na Osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Cicha i spokojna okolica, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 800 zł38 m² 47,18 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego (w okolicach Focus Mall i dh "mecury"), składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij