dowolna

Luksusowe mieszkania Piotrków Trybunalski - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie dostępne od zaraz. Parking zamknięty dla mieszkańców

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58,49 m² 34,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 58,49 m2, położony na I piętrze w apartamentowcu przy ul. Źródlanej nr 33. Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 500 zł60,19 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia nowoczesny apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w świetnie utrzymanym bloku przy ul. Leszka Białego 3 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

289 000 zł46,41 m² 6 227,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,41 m , położone na parterze w dwupiętrowym bloku. To świetna opcja zarówno dla pary, singla, jak i mniejszych rodzin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35,97 m² 41,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35,97 m2, położone na VI piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Trybunalskim, przy Al. A.Krajowej 11/13. Mieszkanie na VI piętrze (winda), dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł63,86 m² 25,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 63,86 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Kościelnej 62a ( z tyłu Biedronki przy ul. Kostromskiej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48,15 m² 6 438,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju o powierzchni 48,15 m2, położone na IV piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Piotrków Trybunalski,łódzkie

550 000 zł85 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 m2 składające się z 4 pokoi przy ul. Targowej Nieruchomość znajdująca się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku bez windy. Przestronne , rozkładowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Belzacka,Piotrków Trybunalski

2 150 zł42 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na parterze nowego bloku przy ulicy Kasztanowej. Opłaty: 2150 zł z miejscem parkingowym plus czynsz ok 650 zł. Dwupokojowe, ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie ul. Mieszka I, piotrków Trybunalski Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Przyszłość,Piotrków Trybunalski

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, nowe mieszkanie do wynajęcia. Blok przy ulicy szkolnej/przyszłej. Cena: 2100 zł/mc plus czynsz ok 400 zł (z zaliczką na ogrzewanie). Kaucja 3000 zł. Wolne z końcem Maja br. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

960 000 zł140 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ten apartament to propozycja z najwyższej półki ponad 140 m luksusowej przestrzeni, w której światło, skala i elegancja tworzą standard rzadko spotykany w zabudowie miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

385 000 zł48 m² 7 992,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie po remoncie | 2 piętro | ul. Poprzeczna Osiedle Dmowskiego Na sprzedaż oferuję własnościowe, w pełni wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poprzeczna

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski

1 500 zł39 m² 38,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,02 m2, położone na IV-tym piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Poprzecznej (okolice Urzędu Pracy). Salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,08 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego (okolice Focus Mall). Mieszkanie po remoncie, umeblowana tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbarska

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

265 000 zł46 m² 5 792,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,70 m2, położone na III piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Garbarskiej. Dwa samodzielne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Łódzka-Wysoka-Sadowa,Piotrków Trybunalski

1 600 zł48 m² 33,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48,41 m2, położone na I piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Wysokiej ( w okolicach sp nr 3). Główny pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,01 m2, położone na II piętrze w bloku typu szczecińskiego w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego, w okolicach focus mall. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W ofercie bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni ok. 64 m w Piotrkowie Trybunalskim, u. Targowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frycza-Modrzewskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie w centrum gotowe do zamieszkania od zaraz! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie, które nie wymaga żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Al. Armii Krajowej

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski

1 600 zł43 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43,24 m2, położone na I piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy Al. A.Krajowej nr 29. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Piotrków Trybunalski,łódzkie

435 000 zł60 m² 7 213,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Juliana Tuwima 4. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Piotrków Trybunalski,łódzkie

369 000 zł68 m² 5 442,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,8m w Piotrkowie Trybunalskim przy Al. 3-maja 9. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Armii Krajowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

239 000 zł47 m² 5 128,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Armii Krajowej 35. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Piotrków Trybunalski,łódzkie

422 000 zł61 m² 6 918,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję mieszkanie, które wyróżnia się na tle ofert nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim. To jedno z najładniejszych lokali na cichym i zielonym osiedlu Tuwima.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

849 000 zł105 m² 8 085,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament 4-pokojowy z ogródkiem | Jagiellońska 14, piotrków Trybunalski Na sprzedaż wyjątkowy apartament w powierzchni 105 m2, położony na najbardziej prestiżowym osiedlu w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

375 000 zł48 m² 7 878,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kazimierza Wielkiego 7. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piotrków Trybunalski,łódzkie

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: słoneczne mieszkanie w centrum Piotrkowa Trybunalskiego 49 m Oferuję przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w samym centrum Piotrkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Armii Krajowej

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski

1 500 zł36 m² 41,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35,97 m2, położone na V piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy Al. A. Krajowej nr 11/13. Dwa samodzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzemieślnicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , utrzymane w świetnym stanie technicznym i wizualnym. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

619 000 zł69 m² 8 971,01 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe mieszkanie w apartamentowcu Piotrków Trybunalski, ul. Rzemieślnicza Oferuję przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Belzacka

Belzacka,Piotrków Trybunalski

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie Belzacka City Park, piotrków Trybunalski Do sprzedania absolutnie nowe, urządzone i gotowe do zamieszkania mieszkanie w apartamentowcu Belzacka City Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

Belzacka,Piotrków Trybunalski

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na jednym z najnowszych i najbardziej pożądanych przez klientów osiedli w Piotrkowie Trybunalskim, a mowa tu oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Centrum,Piotrków Trybunalski

310 000 zł43 m² 7 248,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Gotowe, komfortowe, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, rolety elektryczne Komfortowe mieszkanie, nowocześnie urządzone, gotowe do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji. Położone jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostromska

Centrum,Piotrków Trybunalski

310 000 zł39 m² 7 908,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,2 m2. Nieruchomość znajdująca się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku bez windy. Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

589 000 zł66 m² 8 878,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania komfortowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji Piotrkowa Trybunalskiego. Mieszkanie 3 pokoje o powierzchni użytkowej 66,34m2 w nowym budynku, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Źródlana

Piotrków Trybunalski,łódzkie

506 000 zł57 m² 8 889,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania nowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim ul. Źródlana 31. Hol, pokój z aneksem kuchennym, łazienka, dwa pokoje, garderoba o łącznej powierzchni 56,92m, loggia 7,63m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

1 400 zł36 m² 38,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35,91 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Łódzkiej nr 48. Pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

1 500 zł55 m² 27,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54,87 m2, położone na II piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Ks.P.Skargi (Osiedle Wyzwolenia). Salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nowy Świat

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażona kawalerka. Wszystkie meble zrobione na wymiar, agd w zabudowie. Wygodnie zaaranżowane mieszkanie z dużym słonecznym tarasem. Dodatkowo drzwi obok komórka.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij