dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Piotrków Trybunalski - Oferty sprzedaży i najmu

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski

329 000 zł48,15 m² 6 832,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje 48 m Po remoncie Umeblowane Ul. Poprzeczna Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wysoka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

149 000 zł20 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Dzień dobry Do sprzedania kawalerka o powierzchni około 20m2 umiejscowiona w bloku przy ul. wysokiej 11 w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie składa się z pokoju oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piastowskie,Piotrków Trybunalski

320 000 zł47 m² 6 809 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Ciekawa alternatywa 2sypialnie plus salon z aneksem kuchennym, mieszkanie po remoncie , gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wronia,Piotrków Trybunalski

270 000 zł48 m² 5 605,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,17 m w bloku w Piotrkowie Trybunalskim. Ta przestronna nieruchomość znajduje się na 4 pietrze co zapewni dużo światła i ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojska Polskiego

Łódzka-Wysoka-Sadowa,Piotrków Trybunalski

425 000 zł80 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Witam Doskonała okazja cenowa: 3 x lepsza inwestycja niż lokata bankowa! Roczne oszczędności bądź przychód (gdy wynajmiesz klientowi) na poziomie minimum 36 tys zł ( 3 tys.zł / minimalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Piotrków Trybunalski

315 000 zł64 m² 4 906,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 64,2 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. 9 maja (rezerwacja ) Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję zarówno inwestycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słowackiego Północ,Piotrków Trybunalski

380 000 zł68 m² 5 629,63 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 , składające się z 3 pokoi na osiedlu J. Słowackiego (rezerwacja) Nieruchomość znajdująca się na 6 piętrze , przestronna oraz rozkładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

385 000 zł48 m² 7 992,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie po remoncie | 2 piętro | ul. Poprzeczna Osiedle Dmowskiego Na sprzedaż oferuję własnościowe, w pełni wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szmidta

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

399 000 zł49 m² 8 143 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego mieszkania 49 m mieszkanie 3 pokojowe. Masz dość remontów i dodatkowych kosztów? To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belzacka

35-lecia,Piotrków Trybunalski

240 000 zł39 m² 6 150,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m przy ul. Belzackiej 90/92 w Piotrkowie Trybunalskim. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze w bloku po termomodernizacji budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Piotrków Trybunalski

315 000 zł60 m² 5 213,51 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 60,46 m 3 pokoje Centrum Armii Krajowej Sprzedam mieszkanie 60,46 m na 7. piętrze w wieżowcu przy ul. Armii Krajowej, tuż obok mcdonald s i Galerii Focus. Układ wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódzka-Wysoka-Sadowa,Piotrków Trybunalski

295 000 zł38 m² 7 763 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania gotowego do wprowadzenia, ale też dla inwestorów, którzy chcą zacząć zarabiać od pierwszego dnia. Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze przy ul. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim. Bardzo dobra lokalizacja między Focus Mall a mcdonald's,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sulejowska

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

170 000 zł35 m² 4 857 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ciekawa alternatywa mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy z początku XX wieku. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m położone na 1 piętrze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piotrków Trybunalski,łódzkie

295 000 zł62 m² 4 742,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

"W Y J A T K O W A O F E R T A" Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,2 m2 , składające się z 4 pokoi przy ul. Poprzecznej nieopodal urzędu pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

333 333 zł78 m² 4 277 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Doceń wygodę życia w spokojnym mieście z historią, wybierając niedrogie mieszkanie w sercu Polski. Piotrków Trybunalski, ul. Słowackiego 180 To mieszkanie ma sporo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

35-lecia,Piotrków Trybunalski

360 000 zł49 m² 7 347 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie idealne dla rodziny Wyjątkowa propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji w Piotrków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski

270 000 zł38 m² 7 126 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciekawa alternatywa dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji Piotrkowa Trybunalskiego. Niskich opłat mieszkanie 2 pokoje opis mieszkania powierzchnia ok 37,89 m I piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

259 000 zł36 m² 7 194 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla osób szukających kompaktowego mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub gotowego miejsca do zamieszkania w dobrej lokalizacji. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

389 000 zł58 m² 6 707 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla osób, które chcą zamieszkać w gotowym umeblowanym mieszkaniu w Piotrkowie Trybunalskim Na sprzedaż 3 pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Próchnika

Piastowskie,Piotrków Trybunalski

239 000 zł58 m² 4 120,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

58 m2 | 2 pokoje + Salon z aneksem kuchennym | II piętro | przy parku + nowe okna 3-szybowe + kamienne parapety! + nowy ekonomiczny piec gazowy dwufunkcyjny i nowa instalacja wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

35-lecia,Piotrków Trybunalski

399 000 zł53 m² 7 528 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla osób, które chcą zamieszkać wygodnie i spokojnie w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Paderewskiego Wyjątkowa propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

390 000 zł64 m² 6 071,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m2 składające się z trzech pokoi przy ul. Bolesława Prusa Nieruchomość znajdująca się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku bez windy. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski

320 000 zł39 m² 8 163 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia z niskim czynszem to ta alternatywa jest dla Ciebie. Dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją | 40,20 m (+ balkon + piwnica) I C.O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

265 000 zł46 m² 5 732,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Lokal z balkonem (loggia, rolety zewnętrzne), dwustronny (wschód -zachód), na 3 piętrze, dwupokojowy (możliwość wydzielenia dodatkowej sypialni) o powierzchni 46,23m zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piastowskie,Piotrków Trybunalski

265 000 zł34 m² 7 794 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Uwaga nowa cena możliwość zamiany na mieszkanie 3 pokojowe z dopłatą Ciekawa alternatywa dla osób szukających komfortu i niskich opłat mieszkanie 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poprzeczna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

335 000 zł48 m² 6 957,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48m , położone na 4 piętrze w bloku przy ulicy Poprzecznej Układ mieszkania: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Garbarska

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 270 zł27 m² 47,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka położona w cichej okolicy blisko centrum przy ulicy Garbarskiej 31 (piotrków Trybunalski). Nieruchomość: w skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

315 000 zł39 m² 8 077 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla osób szukających komfortu i niskich opłat mieszkanie 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje 39 m okolice Akademii Piotrkowskiej. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Piotrków Trybunalski

372 000 zł75 m² 4 960 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ciekawa alternatywa dla osób poszukujących przestronnego mieszkania o powierzchni 75 m , położonego na drugim piętrze w zadbanej, ocieplonej i odnowionej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

35-lecia,Piotrków Trybunalski

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla osób poszukujących trzypokojowego mieszkania po remoncie. 50 m funkcjonalnej przestrzeni, gotowe do zamieszkania od zaraz. Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

374 000 zł78 m² 4 799,18 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie z widokiem na miasto 77,93 m do własnej aranżacji promocja na nowy rok Nowa cena: 374 000 złotych (tylko 4799 zł/ m ) lub złóż swoją ofertę Czasem jedyne, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojska Polskiego

Łódzka-Wysoka-Sadowa,Piotrków Trybunalski

468 000 zł80 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Here is the translation of your text into English: hello, excellent investment opportunity: 3 times better than a bank deposit! Annual savings or income (when renting to a client) of at least 36,000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

429 000 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Juliusza Słowackiego. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

209 000 zł42 m² 5 011,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 42 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wysokiej 11. Jest to niewątpliwie atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Piotrków Trybunalski,łódzkie

435 000 zł60 m² 7 213,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Juliana Tuwima 4. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Piotrków Trybunalski,łódzkie

369 000 zł68 m² 5 442,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,8m w Piotrkowie Trybunalskim przy Al. 3-maja 9. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

330 000 zł60 m² 5 458,15 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o powierzchni 60,46 m2, na drugim piętrze w wieżowcu blisko galerii Focus przy mcdonald. Nieruchomość przestronna oraz rozkładowa w orientacji wschód- zachód posiada 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

429 000 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Armii Krajowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

239 000 zł47 m² 5 128,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Armii Krajowej 35. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Piotrków Trybunalski,łódzkie

422 000 zł61 m² 6 918,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję mieszkanie, które wyróżnia się na tle ofert nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim. To jedno z najładniejszych lokali na cichym i zielonym osiedlu Tuwima.

Kupię

Mieszkanie