dowolna

Mieszkania w centrum Piotrków Trybunalski - Oferty sprzedaży i najmu

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

239 000 zł45,75 m² 5 224,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły. Powierzchnia mieszkania stanowi 45,75 m2 Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Ekspozycja mieszkania Wschód- zachód Blok.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,50 m² 5 785 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ciekawa alternatywa dla osób, które chcą stworzyć mieszkanie według własnego pomysłu. Lokal daje duże możliwości aranżacyjne, a jednocześnie pozwala zamieszkać od razu i wprowadzać.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł64 m² 6 719 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla dużej rodziny Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , które daje realny komfort codziennego życia całej rodzinie. Spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Daniłowskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 800 zł38,39 m² 46,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Topowa lokalizacja , nowszy blok Z cegły Oferujemy do wynajęcia położone na III piętrze w budynku wielorodzinnym z cegły z 1999 roku położone w Piotrkowie Tryb. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z garażem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

435 000 zł56 m² 7 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfort, przestrzeń i spokój | 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Piotrków Trybunalski, ul. Fabryczna | 56 m | z komórką lokatorską Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku w rejonie ul Belzackiej Funkcjonalny układ i duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 zł18 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego 11 w Piotrkowie Trybunalskim (osiedle Centrum), przyjazne dla zwierząt, idealne dla singla lub pary. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

550 000 zł85,44 m² 6 437,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

| przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85,44 m , powstałe z połączenia dwóch mniejszych lokali. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł49,30 m² 11 359 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego do zamieszkania mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu. Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie (2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kostromska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w samym centrum Piotrkowa Trybunalskiego, tuż obok Galerii Focus. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Centrum,Piotrków Trybunalski

169 000 zł25,60 m² 6 601,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Centrum miasta, ulica Piastowska. Blok z lat 60 tych, 3 piętro. Korzystna lokalizacja. Pełna infrastruktura: sklepy, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48 m² 6 458 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Ciekawa alternatywa na sprzedaż mieszkanie dwie sypialnie plus aneks kuchenny po remoncie idealne dla rodziny Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma pokojami oraz kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Wyspiańskiego, piotrków Trybunalski Na sprzedaż oferuję zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,93 m , położone przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w świetnie utrzymanym bloku przy ul. Leszka Białego 3 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

219 000 zł78,76 m² 2 780,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy o powierzchni całkowitej 78,76 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł101,04 m² 9 798,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

| apartament w nowym budownictwie, położony w centrum miasta, na czwartym piętrze z panoramą na Piotrków Trybunalski. Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

350 820 zł97,45 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

| mieszkanie premium do własnej aranżacji | 97,45 m | tylko 3600 zł/m Takich cen mieszkań na rynku nie ma! Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 97,45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Wronia,Piotrków Trybunalski

520 000 zł68,34 m² 7 609,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie nr 176, budynek F, o powierzchni 68,32 m2, położone na pierwszym piętrze nowo budowanego bloku. Realizacja inwestycji to drugi kwartał 2026 roku. 1. hall: 12,84.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia | 60 m | 3 pokoje | bezczynszowe Piotrków Trybunalski, ul. Wojska Polskiego Na wynajem oferuję funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament do sprzedaży Przedmiotem oferty sprzedaży jest trzy pokojowy apartament o powierzchni 59m zlokalizowany w Piotrkowie Trybunalskim na osiedlu Belzacka City Park w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

372 000 zł67 m² 5 552 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania z dużym balkonem to ta alternatywa jest dla Ciebie. Trzy-pokojowe mieszkanie | 67 m + balkon Loggia + piwnica | C.O. i ciepła woda miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, nowe mieszkanie do wynajęcia. Blok przy ulicy belzackiej/armii Krajowej. Osiedle belzacka city park to nowa i komfortowa przestrzeń Piotrkowa Trybunalskiego. Cena: 1900 zł/mc czynsz ok.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł60 m² 6 583 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m Jeśli cenisz wygodę życia w centrum, a jednocześnie spokój i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 641 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa dla dużej rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po remoncie, bez stresu i dodatkowych kosztów na start. Lokalizacja: piotrków.

Szczegóły ogłoszenia

399 420 zł110,95 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| mieszkanie nad Polo Marketem Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110,95 m , usytuowane na poddaszu w nowoczesnym, nowo wybudowanym bloku. Lokal znajduje się w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł43,22 m² 3 609,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przestronna kawalerka do generalnego remontu położone na pierwszym piętrze kamienicy lokalizacja : piotrków trybunalski ulica Wojska Polskiego powierzchnia mieszkania to 43,22 m2. Składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Południe,Piotrków Trybunalski

593 400 zł86,01 m² 6 899,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie z drugiego etapu. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 86,01 m2, położone na pierwszym piętrze w nowym budownictwie. Okazyjna cena. Ostatnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 70 m etrów kwadratowych położone na II piętrze w kamienicy przy ulicy Wojska Polskiego w rejonie centrum handlowego "stary Areszt".

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 800 zł41,53 m² 43,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta wynajęcia 2-pokojowego mieszkania zlokalizowane na ul Słowackiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41,53 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł77,93 m² 6 737 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Świetna alternatywa dla dużej rodziny. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. To aż 78 m funkcjonalnej przestrzeni w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł102 m² 5 637,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokal usługowo-mieszkalny 102 m2 w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Cena do negocjacji, tryb ofertowy! Zapraszamy! Inwestycja znajduje się w samym centrum Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

870 000 zł110 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż - apartament w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Wyjątkowa oferta dla osób, które cenią przestrzeń, wygodę i klimat kamienicy połączony z nowoczesnym, stylowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Belzacka,Piotrków Trybunalski

2 150 zł42 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na parterze nowego bloku przy ulicy Kasztanowej. Opłaty: 2150 zł z miejscem parkingowym plus czynsz ok 650 zł. Dwupokojowe, ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż zadbane oraz komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 49,93 m gotowe do wprowadzenia się przy ul. Wyspiańskiego 12 w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

35-lecia,Piotrków Trybunalski

415 000 zł64,24 m² 6 460,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

64,24 m pełne światła i wygody 3 pokoje IV piętro Balkon (loggia) Parking za szlabanem Piwnica 5,37 m To mieszkanie ma w sobie coś, co czuć od pierwszego kroku przestrzeń, światło.