dowolna

Mieszkania w bloku Piotrków Trybunalski - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 37m na Osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Ulica Topolowa, osiedle Łódzka. Najem 1900 zł. plus czynsz ok. 150zł, kaucja 2500 zł. Tylko dłuższy okres najmu. Umowa najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

435 000 zł56 m² 7 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfort, przestrzeń i spokój | 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Piotrków Trybunalski, ul. Fabryczna | 56 m | z komórką lokatorską Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Słowackiego Północ,Piotrków Trybunalski

425 000 zł75 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Czteropokojowe, ładne mieszkanie o powierzchni 75 m2. Wynagrodzenie Biura wgn pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży wygodne, duże, funkcjonale mieszkanie w super lokalizacji. Mieszkanie położne na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

240 000 zł38,19 m² 6 284,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy mieszkanie o powierzchni 38,19 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Kostromskiej (od strony ul. Dmowskiego). Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 600 zł64,22 m² 24,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe. Powierzchnia 64,22m2. Pierwsze piętro. Dwa duże pokoje, trzeci mniejszy. Łazienka, toaleta. Kuchnia wyposażona - nowa kuchnia gazowa z piekarnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

269 900 zł39,02 m² 6 916,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| atrakcyjna nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,02 m , usytuowane na parterze zadbanego budynku przy ul. Belzackiej To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Wronia,Piotrków Trybunalski

520 000 zł68,34 m² 7 609,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie nr 176, budynek F, o powierzchni 68,32 m2, położone na pierwszym piętrze nowo budowanego bloku. Realizacja inwestycji to drugi kwartał 2026 roku. 1. hall: 12,84.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie na sprzedaż Piotrków Trybunalski, ul. Piastowska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze przy ul. Piastowskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł47,13 m² 5 198,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Armii Krajowej 33. Oferowane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48,15 m² 6 438,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju o powierzchni 48,15 m2, położone na IV piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł57,60 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,6 m , położone na 2. piętrze w bloku na ul. Poprzecznej 5 w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal składa się z: 3 pokoi kuchni toalety przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

369 000 zł62,22 m² 5 930,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,22 m , położone na 2 piętrze przy ul. Łódzkiej w Piotrkowie Trybunalskim. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł20 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 m2 , znajdująca się w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wysokiej na drugim piętrze. Mieszkanie jest po odświeżeniu, dzięki czemu jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

188 997 zł37 m² 5 108,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 37m na Osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Piotrków Trybunalski

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie położone w bloku przy ulicy Pawlikowskiego. Pierwsze piętro. Wygodna lokalizacja. Bardzo przyjemne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Wyspiańskiego, piotrków Trybunalski Na sprzedaż oferuję zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,93 m , położone przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Piotrków Trybunalski

485 000 zł72,50 m² 6 689,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,50 m2. Wynagrodzenie Biura wgn pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży wygodne, duże, funkcjonale mieszkanie w dobrej lokalizacji. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49 m² 5 102 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla rodziny lub inwestora! Znajduje w świetnej lokalizacji w Piotrkowie Trybunalskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kilkuletnie mieszkanie do wynajęcia w Piotrkowie Trybunalskim, osiedle Wyzwolenia. Możliwość oglądania od 5 Maja br. Mieszkanie trzypokojowe, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku w rejonie ul Belzackiej Funkcjonalny układ i duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

369 000 zł63,50 m² 5 811,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowa przestrzeń w sercu Piotrkowa Trybunalskiego 3-pokojowe mieszkanie z loggią | ul. Szkolna | 63,5 m Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 63,5.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Belzacka,Piotrków Trybunalski

584 000 zł66,34 m² 8 803,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w nowoczesnym bloku Moderna. Pierwsze piętro. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 66,30 m2. Strony świata: północ i wschód. Brak podatku pcc przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

184 000 zł45,57 m² 4 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

| mieszkanie w okazyjnej cenie 4040zł/m2 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba. Mały balkon loggia. Mieszkanie w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł77,93 m² 6 737 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Świetna alternatywa dla dużej rodziny. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. To aż 78 m funkcjonalnej przestrzeni w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzejska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą | Pierwszy najem | Osiedle zamknięte | Piotrków Trybunalski, ul. Wierzejska Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 800 zł41,53 m² 43,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta wynajęcia 2-pokojowego mieszkania zlokalizowane na ul Słowackiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41,53 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Południe,Piotrków Trybunalski

593 400 zł86,01 m² 6 899,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie z drugiego etapu. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 86,01 m2, położone na pierwszym piętrze w nowym budownictwie. Okazyjna cena. Ostatnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

319 000 zł35 m² 9 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 35.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł46,41 m² 6 227,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,41 m , położone na parterze w dwupiętrowym bloku. To świetna opcja zarówno dla pary, singla, jak i mniejszych rodzin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 641 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa dla dużej rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po remoncie, bez stresu i dodatkowych kosztów na start. Lokalizacja: piotrków.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

35-lecia,Piotrków Trybunalski

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta mieszkania z garażem, położonego w nowym bloku przy ulicy Źródlanej 31. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnością, starannością wykonania. Cena wynajęcia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Wierzeje,Piotrków Trybunalski

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, ładne mieszkanie do wynajęcia. Blok przy ulicy Wierzejskiej 21. Cena: 1900 zł/mc plus czynsz ok 350 zł. Kaucja 2500 zł. Opłaty za media wg zużycia. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60,46 m² 5 441,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży świetnie zlokalizowane, trzypokojowe, funkcjonalne mieszkanie. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Mieszkanie położone na ósmym piętrze, w wieżowcu zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł63,86 m² 25,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 63,86 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Kościelnej 62a ( z tyłu Biedronki przy ul. Kostromskiej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

311 220 zł44,46 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,46 m2, położone na III piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego w okolicach piotrkowskiej uczelni. 2 samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 2 - dwu pokojowe do wynajęcia Powierzchnia mieszkania 48 m2, na pow. składa się salon z wyjściem na balkon typu loggia pokój duża widna kuchnia przedpokój łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Al. Armii Krajowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

170 000 zł25,13 m² 6 764,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna, słoneczna kawalerka o powierzchni 25,13 m , położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł60 m² 6 583 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m Jeśli cenisz wygodę życia w centrum, a jednocześnie spokój i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł64 m² 7 266 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze, w budynku 4 piętrowym, w okolicy ulicy Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim. Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł177 m² 4 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

| oferta sprzedaży komfortowego mieszkania w nowym budynku garażem dwustanowiskowym Niebywała okazja - mieszkanie bezczynszowe! Proponujemy do sprzedaży mieszkania o pow. całkowitej 177 m2,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij