dowolna

Domy z cegły Piotrków Trybunalski - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

769 000 zł120 m² 6 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:917 m²

Nieruchomość położona w śródmiesciu Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej 10 w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego i autobusowego (komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł1 500 m² 1 999,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:851 m²

Nieruchomość położona w śródmieściu Piotrkowa Trybunalskiego w narożniku ulic pow i Grota-Roweckiego w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego i autobusowego (komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:215 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, wielopoziomowy dom w zabudowie segmentowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Piotrkowa Trybunalskiego, przy ul. Demczyka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bugaj,Piotrków Trybunalski

1 350 000 zł183,49 m² 7 357,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Komfortowy dom z ogrodem - idealny dla rodziny. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. Dom jest położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 400 001 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący Z podpiwniczeniem I 2 garażami W okolicy zieleni |automatyczne rolety homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowego domu do remontu Idealna propozycja, dla.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł221,50 m² 2 979,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalny z częścią usługową w Piotrkowie Trybunalskim. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Lokalizacja w centrum dużego osiedla mieszkaniowego. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Piotrków Trybunalski,łódzkie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w spokojnej części Piotrkowa Trybunalskiego. Wynagrodzenie Biura wgn po stronie Sprzedającego. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zachód,Piotrków Trybunalski

719 000 zł196,10 m² 3 666,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży funkcjonalny i praktyczny dom w zabudowie bliżniaczej. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Dobra oferta dla Rodziny. Duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł435 m² 2 298,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Oferta bez prowizji od Kupującego. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem o charakterze willowym położoną w Piotrkowie Trybunalskim na dużym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł370 m² 6 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom 112 m2 + 4x Mieszkania + 2x Lokale usługowe + Garaż Inwestycja z natychmiastowym potencjałem! Stwórz tu dochodowe centrum wynajmu mieszkań i lokali usługowych (dwa lokale i jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Mickiewicza,Piotrków Trybunalski

449 000 zł144 m² 3 118,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący, zlokalizowany przy ulicy Mickiewicza w Piotrkowie Trybunalskim. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Dom dobrze nadaje się dla Rodziny dwupokoleniowej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Piotrków Trybunalski,łódzkie

615 000 zł219,60 m² 2 800,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:289 m²

Do sprzedaży dom w Piotrkowie Trybunalskim. Północna część miasta, ulica Rolnicza. Budynek wielofunkcyjny, świetnie nadaje się do zamieszkania z opcją prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Centrum,Piotrków Trybunalski

625 000 zł190 m² 3 289,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:177 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, w Piotrkowie Trybunalskim. Wschodnia część miasta, ulica Wiślana. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Funkcjonalny szeregowiec w wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Centrum,Piotrków Trybunalski

819 000 zł126 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:731 m²

Do sprzedaży klimatyczny dom parterowy w wygodnej części miasta. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Budynek mieszkalny, parterowy o powierzchni użytkowej ok 126 m2. Część domu budowana.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Południe,Piotrków Trybunalski

495 000 zł35,75 m² 13 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 717 m²

Do sprzedaży komfortowy dom rekreacyjny położony na peryferiach Piotrkowa Trybunalskiego. Świetna nieruchomość pod rekreację, letnisko bądź po pewnych przeróbkach nawet do całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Południe,Piotrków Trybunalski

524 900 zł86,50 m² 6 068,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:743 m²

Do sprzedaży kompleks budynków mieszkalnych położony przy ulicy Parafialnej. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Ciekawa oferta dla Rodzin dwupokoleniowych. W skład nieruchomości wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł135 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem garażowym położona w ciekawym punkcie miasta - przy ulicy Roosevelta. W skład nieruchomości wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł20 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży nakłady w postaci domku letniskowego murowanego, w dobrym stanie technicznym w Piotrkowie Tryb., przy ul. Belzackiej (rod "stokrotka". Działka ładnie zagospodarowana, na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł170 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta bez prowizji od kupującego - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający oferta tylko W naszym biurze prezentacja po wcześniejszym umówieniu wizyty Oferujemy do sprzedaży klasyczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł220 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Szukasz domu, który łączy kameralność, funkcjonalność i lokalizację, w której Twoja rodzina będzie czuła się bezpiecznie i swobodnie? Ten wolnostojący dom przy ul. Różanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

725 000 zł200 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Jeśli szukasz dużego, kilkupiętrowego domu to propozycja właśnie dla ciebie! To idealna alternatywa dla osób, które szukają większej nieruchomości lub chcą bezpiecznie ulokować kapitał.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł233 m² 5 579,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 010 m²

Wprowadzenie Wyjątkowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 291 m (mieszkalnej 233 m ), położony na działce 3000 m w miejscowości Koło (gm.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:319 m²

| oferta sprzedaży działki z domem parterowym w Centrum Miasta Działka o powierzchni 319 m 2 zabudowana budynkiem parterowym o pow. ok 70 m 2 Położona na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzejska

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 500 000 zł233 m² 6 437,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 010 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rynek Trybunalski

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 500 000 zł233 m² 6 437,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 010 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrków Trybunalski

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

790 000 zł226 m² 3 495,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 615 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z lat 70., którego ponadczasowa, modernistyczna bryła stanowi doskonałą bazę do stworzenia nowoczesnej, komfortowej przestrzeni do życia. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 390 000 zł967 m² 2 471,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Inwestycja Premium budynek mieszkalno-usługowy w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowany przy Pasażu Karola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrków Trybunalski

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

899 000 zł226 m² 3 977,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Atutem tej nieruchomości jest jej położenie i potencjał inwestycyjny. W głębi ogrodu usytuowany jest dom z lat 70., jego prosta, surowa architektura pozwala w łatwy sposób nadać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czynszowa

Krakowskie Przedmieście-Sulejowska,Piotrków Trybunalski

670 000 zł300 m² 2 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z potencjałem na dużej działce 1017m2 w Piotrkowie Trybunalskim w spokojnej okolicy niedaleko centrum. Dom na całej powierzchni jest podpiwniczony (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piotrków Trybunalski

Mickiewicza,Piotrków Trybunalski

3 100 zł90 m² 34,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wynajmę przestronny dom z ogrodem w ścisłym centrum miasta - osiedle Mickiewicza - bezpośrednio od właściciela. To idealna oferta dla osób poszukujących komfortowego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrków Trybunalski

Wierzeje,Piotrków Trybunalski

699 000 zł172 m² 4 069,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 699 m²

*** tylko W home park nieruchomości *** Przestronny dom w Piotrkowie Trybunalskim osiedle Wierzeje. o powierzchni użytkowej 171,78 m2, składający się z 6 pokoi, 2 kuchni, 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrków Trybunalski

Wierzeje,Piotrków Trybunalski

699 000 zł172 m² 4 069,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 699 m²

*** tylko W home park nieruchomości *** Przestronny dom w Piotrkowie Trybunalskim osiedle Wierzeje. o powierzchni użytkowej 171,78 m2, składający się z 9 pokoi, 2 kuchni, 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamkowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 399 000 zł235 m² 5 953,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Tylko u nas! Nieruchomość inwestycyjna w centrum Starego Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Dwie kamienice z 1900 roku na działce 1335m2 z ogrodem 950 m2 Kamienice zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Michałowska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

799 000 zł148 m² 5 398,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:438 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej (połączone garażami), o powierzchni 148,65m2 (powierzchni użytkowej 114,60m2), na działce o powierzchni 438m2. Rok budowy 2019. Budynek parterowy, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

430 000 zł90 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Tylko u nas! S P R Z E D A M lub Z A M I E N I Ę na mieszkanie w Łodzi. Dom - nowoczesny, energooszczędny o powierzchni 90m 2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mickiewicza

Mickiewicza,Piotrków Trybunalski

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Oferta bez prowizji od Kupującego. Proponujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny i funkcjonalny dom parterowy z poddaszem mieszkalnym o pow. 216 m2, z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Dzieci Polskich

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 190 000 zł430 m² 2 767,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

dom w stylu willowym. Umeblowany w 90 % w doskonałej lokalizacji. Odświeżony w 2020 r. Blisko przystanek , sklepy, szkoła, apteka, ośrodek zdrowia. Działka z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Piotrków Trybunalski

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom jednorodzinny po generalnym remoncie, z 5 pokojami, garażem oraz piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Centrum

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 300 000 zł1 290 m² 1 007,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Piotrków, centrum: do sprzedania kamienica czynszowa składająca się z dwupiętrowego budynku frontowego i piętrowej oficyny o łącznej powierzchni mieszkalnej 1290m2. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

339 000 zł94 m² 3 606,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 343 m²

Piotrków , dom mieszkalny 80 m , atrakcyjna działka 2343 m cena 339 000 zł Dom mieszkalny z lat 60-tych, do remontu, rozbudowy, przebudowy; parterowy, murowany, powierzchnia użytkowa 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje. Nie wymaga żadnego wkładu własnego. W dogodnej lokalizacji, bliskość przystanku autobusowego, parku "pom", centrum miasta oraz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij