dowolna

Mieszkania umeblowane Piotrków Trybunalski - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 300 zł34 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33,52 m2, położone na III piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Sienkiewicza nr 28. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

1 400 zł36 m² 38,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35,91 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Łódzkiej nr 48. Pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

1 500 zł55 m² 27,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54,87 m2, położone na II piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Ks.P.Skargi (Osiedle Wyzwolenia). Salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piotrków Trybunalski,łódzkie

570 000 zł84 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość znajdująca się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z cegły po termomodernizacji bez windy przy zbiegu ulicy Kostromskiej i Słowackiego Przestronna i rozkładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

580 000 zł84 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Proponujemy do sprzedania bardzo wygodne 4 pokojowe mieszkanie, o pow. użytkowej 84 m2, p ołożone na 3 piętrze w bloku w Piotrkowie Trybunalskim. Doskonała lokalizacja, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszka Białego

Centrum,Piotrków Trybunalski

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Leszka Białego mieszcząca się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie rozkładowe do własnej aranżacji której niewątpliwym atutem jest duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nowy Świat

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażona kawalerka. Wszystkie meble zrobione na wymiar, agd w zabudowie. Wygodnie zaaranżowane mieszkanie z dużym słonecznym tarasem. Dodatkowo drzwi obok komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostromska

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 600 zł39 m² 41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie mieszkanie o powierzchni 39,02 m2 położone na IV piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Kostromskiej (w sąsiedztwie Focus Mall). Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

350 000 zł48 m² 7 265,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie z wyposażeniem na osiedlu Wyzwolenia mieszczące się na parterze cztero-piętrowego budynku W skład mieszkania wchodzi : -sypialnia -pokój dzienny -pokój gościnny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 200 zł39 m² 30,76 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,01 m2, położone na IV piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Norwida. Dwa samodzielne pokoje , jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski

319 700 zł50 m² 6 459 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferta tylko u nas! Biura Pośrednictwa! Jeśli szukasz komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania bez stresu i dodatkowych wydatków ta alternatywa może być właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 34 m2 na parterze bloku 4 piętrowego przy ul. B. Chrobrego 5 Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta obok hali targowej i Urzędu Miasta. Mieszkanie typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Piotrków Trybunalski

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Nieruchomość znajdująca się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku bez windy przy ul. Rejtana 1 Mieszkanie jest przestronne , rozkładowe , zadbane gotowe do wprowadzenia (wraz z widocznym wyposażeniem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Krakowskie Przedmieście-Sulejowska,Piotrków Trybunalski

1 300 zł48 m² 27,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47,50 m2, położone na III piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Krakowskie Przedmieście nr 17. Mieszkanie składa się z pokoju głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piotrków Trybunalski,łódzkie

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m2 , składające się z 3 pokoi przy ul. Górnej 37 Nieruchomość znajdująca się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z cegły bez windy. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Południe,Piotrków Trybunalski

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przytulne, funkcjonalne mieszkanie z doskonałym położeniem do natychmiastowego zamieszkania bez konieczności remontów. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła, sklepy spożywcze, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

1 300 zł36 m² 36,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35,91 m2, położone w bloku na I piętrze w Piotrkowie Tryb., przy ul. Łódzkiej nr 48. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. Armii Krajowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

259 000 zł48 m² 5 449,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwa pokoje 47,53 m2 na pierwszym piętrze w niskim bloku Układ : -przedpokój -łazienka -kuchnia -sypialnia -pokój z balkonem Mieszkanie do remontu , na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Po remoncie, wysoki standard (parkiety drewniane, glazura, gres), duży salon, pokój, kuchna umeblowana - lodówka, kuchnia gazowa, oddzielna łazienka, balkon loggia, piwnica. Wszystkie media - gaz, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belzacka

Belzacka,Piotrków Trybunalski

336 000 zł60 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , znajdujące się na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie przytulne w dobrze skomunikowanej okolicy Piotrkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie mieszczące na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Litewskiej o powierzchni 38 m2 Nieruchomość po generalnym remoncie przeprowadzonym w tym roku! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Piotrków Trybunalski,łódzkie

339 000 zł64 m² 5 324,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie 64 m , przy ul. Kołłątaja w Piotrkowie Trybunalskim. Gotowe do zamieszkania z drobnym remontem idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Centrum,Piotrków Trybunalski

3 200 zł66 m² 48,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 65,86 m2 położony na III piętrze w nowym apartamentowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Narutowicza. Salon z otwartą kuchnią, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Wierzeje,Piotrków Trybunalski

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartment o pow. 40m2, położony na osiedlu zamkniętym z placem zabaw i garażem podziemnym. Garaż podziemny 200zl. Na powierzchnię składa się salon z aneksem kuchennym i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

155 000 zł30 m² 5 182,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukasz małego i przytulnego lokum?mieszkanie w cichej okolicy z dala od hałasu ulicznego. Kompleksowy, przeprowadzony kilka lat temu, remont kuchni, łazienki, wraz nową instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostromska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

340 000 zł58 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zlokalizowane jest w rejonie ul Kostromskiej , zaaranżowane w taki sposób by każdy z domowników miał swoją przestrzeń prywatną. W pobliżu pełna infrastruktura :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Wronia,Piotrków Trybunalski

240 000 zł38 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,5 m , usytuowane na parterze w zadbanym bloku przy ul. Franklina Roosevelta w Piotrkowie Trybunalskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belzacka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu w centrum Piotrkowa Tryb., z bardzo dobrym dojazem, nowe, kompletnie umeblowane i wyposażone. Z miejscem parkingowym na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostromska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

510 000 zł84 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż komfortowe 4- pokojowe mieszkanie 84m gotowe do wprowadzenia się przy ul. Kostromskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal mieści się na trzecim piętrze. W okolicy znajduję się m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Piotrków Trybunalski,łódzkie

699 000 zł110 m² 6 380,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 109,52 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Fabrycznej (obok Eurocash) na drugim piętrze. Mieszkanie znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

310 000 zł50 m² 6 208,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Proponujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 49,93 m2 w Piotrkowie Trybunalskim. Doskonała lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie są przedszkola, szkoły, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 9 Maja

Piotrków Trybunalski,łódzkie

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy 9 Maja 14 (obok Domu Handlowego Merkury) na parterze. Mieszkanie znajduje się w przyjemnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poprzeczna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

230 000 zł32 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie 2-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 32m w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Poprzeczna 9, w bloku na parterze. W mieszkaniu zostały wymienione instalacje. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

686 150 zł72 m² 9 587,12 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament premium wykończony do zamieszkania od zaraz! Nowoczesny apartament z ogrzewaniem podłogowym w Centrum Piotrkowa Trybunalskiego - klasa premium! Jeśli szukasz idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Al. Armii Krajowej

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski

1 600 zł60 m² 26,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,46 m2, położone na parterze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy al. A.Krajowej 11/13. Mieszkania składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszka Białego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Od 1 czerwca 2025 r. do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,01 m2, położone na IV piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Leszka Białego. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Piotrków Trybunalski

1 100 zł83 m² 13,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od 1 kwietnia 2025 r. do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 82,69 m2, położone na parterze w zadbanej kamienicy w Piotrkowie Tryb., przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

1 600 zł41 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40,96 m2 położone na II piętrze w Piotrkowie Tryb., przy ul. Nowy Świat 1. Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon - loggę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Centrum,Piotrków Trybunalski

405 000 zł68 m² 5 955,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone na parterze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Górnej. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

229 000 zł32 m² 7 156,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Łódzkiej - gotowe do zamieszkania Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

440 184 zł41 m² 10 653 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie premium gotowe do zamieszkania od zaraz! Nowoczesny apartament z ogrzewaniem podłogowym w Centrum Piotrkowa Trybunalskiego- klasa premium! Jeśli szukasz idealnego miejsca,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij