dowolna

Mieszkania umeblowane Piotrków Trybunalski - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bolesława Chrobrego

Piastowskie,Piotrków Trybunalski

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni około 26 m2, położona na I piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Chrobrego. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

315 000 zł39 m² 8 077 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla osób szukających komfortu i niskich opłat mieszkanie 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje 39 m okolice Akademii Piotrkowskiej. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

305 000 zł48 m² 6 331,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | 48,17 m | Piotrków Trybunalski, ul. Łódzka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,17 m , położone na 1 piętrze w bloku po termomodernizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Piotrków Trybunalski

372 000 zł75 m² 4 960 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ciekawa alternatywa dla osób poszukujących przestronnego mieszkania o powierzchni 75 m , położonego na drugim piętrze w zadbanej, ocieplonej i odnowionej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

35-lecia,Piotrków Trybunalski

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla osób poszukujących trzypokojowego mieszkania po remoncie. 50 m funkcjonalnej przestrzeni, gotowe do zamieszkania od zaraz. Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, w pełni wyposażona kawalerka do wynajęcia - ul. Chrobrego Do wynajęcia zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 34 m , położone na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W ofercie bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni ok. 64 m w Piotrkowie Trybunalskim, u. Targowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frycza-Modrzewskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie w centrum gotowe do zamieszkania od zaraz! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie, które nie wymaga żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Al. Armii Krajowej

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski

1 600 zł43 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43,24 m2, położone na I piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy Al. A.Krajowej nr 29. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

429 000 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Juliusza Słowackiego. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejtana

Piotrków Trybunalski,łódzkie

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Rejtana 1 (osiedle Słowackiego) Mieszkanie zlokalizowane jest na 4. piętrze w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

209 000 zł42 m² 5 011,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 42 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wysokiej 11. Jest to niewątpliwie atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

379 000 zł68 m² 5 573,53 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m w Piotrkowie Trybunalskim, przy ulicy Zamenhofa 3, zaledwie kilka kroków od Galerii Focus Mall. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Piotrków Trybunalski,łódzkie

435 000 zł60 m² 7 213,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Juliana Tuwima 4. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Piotrków Trybunalski,łódzkie

369 000 zł68 m² 5 442,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,8m w Piotrkowie Trybunalskim przy Al. 3-maja 9. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia | Piotrków Trybunalski, ul. Fabryczna Komfort, przestrzeń i spokój - gotowe do zamieszkania Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

330 000 zł60 m² 5 458,15 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o powierzchni 60,46 m2, na drugim piętrze w wieżowcu blisko galerii Focus przy mcdonald. Nieruchomość przestronna oraz rozkładowa w orientacji wschód- zachód posiada 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

429 000 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Armii Krajowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

239 000 zł47 m² 5 128,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Armii Krajowej 35. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

849 000 zł105 m² 8 085,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament 4-pokojowy z ogródkiem | Jagiellońska 14, piotrków Trybunalski Na sprzedaż wyjątkowy apartament w powierzchni 105 m2, położony na najbardziej prestiżowym osiedlu w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Batorego Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze w niskim bloku z cegły przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

375 000 zł48 m² 7 878,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kazimierza Wielkiego 7. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z loggią Piotrków Trybunalski, ul. Piastowska. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m w świetnej lokalizacji ul. Piastowska, piotrków Trybunalski. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piotrków Trybunalski,łódzkie

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: słoneczne mieszkanie w centrum Piotrkowa Trybunalskiego 49 m Oferuję przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w samym centrum Piotrkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

310 000 zł49 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m2 , składające się z 2 pokoi na oś. Wyzwolenia Nieruchomość znajdująca się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku z cegły bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Słowackiego Północ,Piotrków Trybunalski

207 900 zł33 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania o powierzchni 33 m , położonego na parterze 4-piętrowego bloku przy ul. ulica Topolowej w Piotrkowie Trybunalskim lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Armii Krajowej

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski

1 500 zł36 m² 41,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35,97 m2, położone na V piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy Al. A. Krajowej nr 11/13. Dwa samodzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Słowackiego Północ,Piotrków Trybunalski

410 000 zł64 m² 6 406 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

64 m | 3-pokojowe Mieszkanie | Oddzielna Kuchnia | Balkon Loggia | Piętro: 2/4 Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania z idealnym układem w jednej z najlepszych lokalizacji ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem i widokiem na miasto - ul. Targowa, piotrków Trybunalski Komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzemieślnicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , utrzymane w świetnym stanie technicznym i wizualnym. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

329 900 zł52 m² 6 344,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 52 m gotowe do wprowadzenia się przy ul. Sienkiewicza 24 w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal znajduje się na parterze. W bliskiej okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

619 000 zł69 m² 8 971,01 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe mieszkanie w apartamentowcu Piotrków Trybunalski, ul. Rzemieślnicza Oferuję przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Belzacka

Belzacka,Piotrków Trybunalski

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie Belzacka City Park, piotrków Trybunalski Do sprzedania absolutnie nowe, urządzone i gotowe do zamieszkania mieszkanie w apartamentowcu Belzacka City Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

Belzacka,Piotrków Trybunalski

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na jednym z najnowszych i najbardziej pożądanych przez klientów osiedli w Piotrkowie Trybunalskim, a mowa tu oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kostromska

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31 m2, położone na I piętrze w bloku typu szczecińskiego w Piotrkowie Tryb., przy ul. Kostromskiej nr 49. Pokój z wyjściem na balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Centrum,Piotrków Trybunalski

310 000 zł43 m² 7 248,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Gotowe, komfortowe, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, rolety elektryczne Komfortowe mieszkanie, nowocześnie urządzone, gotowe do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji. Położone jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostromska

Centrum,Piotrków Trybunalski

310 000 zł39 m² 7 908,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,2 m2. Nieruchomość znajdująca się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku bez windy. Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Piotrków Trybunalski,łódzkie

190 000 zł34 m² 5 539,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość mieszcząca się na parterze 4 piętrowego bloku z cegły przy ul. Bolesława Chrobrego 5 Mieszkanie z wyposażeniem z przestronnym aneksem kuchenno-pokojowym bez balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Bolesława Chrobrego

Piastowskie,Piotrków Trybunalski

1 000 zł26 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 26 m2, położona na II piętrze w bloku z cegły przy ul. B.Chrobrego. Pokój z którego wchodzi się do niewielkiej kuchni, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bugajska

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

449 000 zł62 m² 7 184 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży duże, wyremontowane, trzypokojowe mieszkanie w 20 letnim bloku z cegły. Osiedle Wyzwolenia w Piotrkowie Tryb. Cena 475000 zł tel.   Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Do wynajęcia mieszkanie o pow. 49,01 m2, położone na IX piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego 160/162 ( w bliskiej odległości od focus mall).

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij