dowolna

Apartamenty Piotrków Trybunalski - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

560 000 zł49,30 m² 11 359 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego do zamieszkania mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu. Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie (2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym).

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł101,04 m² 9 798,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

| apartament w nowym budownictwie, położony w centrum miasta, na czwartym piętrze z panoramą na Piotrków Trybunalski. Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament 2-pokojowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| nowe mieszkanie do wynajęcia na zamkniętym osiedlu z miejscem postojowym Zlokalizowane w nowym bloku na wprost mcdonalda Mieszkanie o pow. 34m składające się pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł60,78 m² 11 105,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta Propozycja dla osób szukających gotowego, nowego mieszkania po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji w nowym budownictwie w Piotrkowie Trybunalskim. ,Szkolna Nowe Sady ".

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42,29 m² 8 725,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,29 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym bloku z windą (2012 r., cegła). Kameralne, zadbane osiedle, ogrodzony teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| apartament 53m2 do wynajęcia w Piotrkowie na osiedlu Zielona Aleja Mieszkanie kilkuletnie. Wykończone w wysokim standardzie. Zmywarka, telewizor, pralka. Drugie piętro. Winda. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 500 zł60,19 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia nowoczesny apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł44,16 m² 7 019,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu. Powierzchnia 44,16 m2 parter z balkonem(10 m2).Lokalizacja Piotrków Trybunalski osiedle anowany termin zakończenia budowy I kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

960 000 zł140 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ten apartament to propozycja z najwyższej półki ponad 140 m luksusowej przestrzeni, w której światło, skala i elegancja tworzą standard rzadko spotykany w zabudowie miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

665 000 zł89 m² 7 497,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokal mieszkalny: 3 pokoje, lazienka z dwoma oknami, wc, hol, garderoba, komórka lokatorska na wprost drzwi wejściowych (tylko dwa mieszkania na piętrze), narożny taras, w oknach rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

489 000 zł49 m² 9 947,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Zielona Aleja. Mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na trzecim piętrze bloku z windą, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

341 075 zł97 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 97,45 m2, położone na IV piętrze w apartamentowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego (okolice polo market). Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

354 164 zł48 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w Osiedlu "belzacka city park" Nowa, atrakcyjna cena mieszkania! Mieszkanie w stanie deweloperskim. Wizualizacje prezentują możliwą aranżację mieszkania. Przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

849 000 zł105 m² 8 085,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament 4-pokojowy z ogródkiem | Jagiellońska 14, piotrków Trybunalski Na sprzedaż wyjątkowy apartament w powierzchni 105 m2, położony na najbardziej prestiżowym osiedlu w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

472 040 zł66 m² 7 173,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa przestrzeń, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Jeśli szukasz mieszkania, które daje realną swobodę aranżacji, to trafiłeś idealnie. Ten lokal pozwala wybrać pomiędzy 4 pokojami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzemieślnicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , utrzymane w świetnym stanie technicznym i wizualnym. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

619 000 zł69 m² 8 971,01 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe mieszkanie w apartamentowcu Piotrków Trybunalski, ul. Rzemieślnicza Oferuję przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Belzacka

Belzacka,Piotrków Trybunalski

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie Belzacka City Park, piotrków Trybunalski Do sprzedania absolutnie nowe, urządzone i gotowe do zamieszkania mieszkanie w apartamentowcu Belzacka City Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

Belzacka,Piotrków Trybunalski

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na jednym z najnowszych i najbardziej pożądanych przez klientów osiedli w Piotrkowie Trybunalskim, a mowa tu oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

452 300 zł66 m² 6 873,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje na 65 m - każdy znajdzie tu swoją przestrzeń! Szukasz mieszkania, w którym każdy domownik będzie miał swój pokój, a dodatkowo znajdzie się miejsce na wygodny gabinet do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

418 610 zł59 m² 7 066,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronny salon 30 m z widokiem na zieleń - cisza i komfort w centrum! Wyjątkowy atut tego mieszkania to duży salon (30 m ) z wyjściem na balkon i widokiem na cichą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

589 000 zł66 m² 8 878,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania komfortowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji Piotrkowa Trybunalskiego. Mieszkanie 3 pokoje o powierzchni użytkowej 66,34m2 w nowym budynku, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Źródlana

Szczekanica,Piotrków Trybunalski

440 415 zł60 m² 7 366,03 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie Wchodzisz do jasnego, przestronnego mieszkania. Z salonu pachnie świeżo parzona kawa, którą możesz wypić na balkonie z widokiem na przestrzeń i zieleń. Masz swój azyl -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nowy Świat

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażona kawalerka. Wszystkie meble zrobione na wymiar, agd w zabudowie. Wygodnie zaaranżowane mieszkanie z dużym słonecznym tarasem. Dodatkowo drzwi obok komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

472 040 zł66 m² 7 173,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Zamieszkaj pięknie! 4 pokoje z widokiem na 3 strony świata! Ciche, jasne z balkonem i gotowym projektem wnętrza! 65,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

361 650 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

382 112 zł51 m² 7 495,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie ma 3 pokoje + dodatkowo balkon (8,10m2). Lokal mieszkalny ma powierzchnię 50,98 m2 i zlokalizowany jest na pożądanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

648 980 zł91 m² 7 164,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestrzeń, światło i widok - 4 pokoje na ostatnim 7 piętrze! 90 m , 2 strony świata | Balkon Nowoczesny apartament gotowy do wykończenia! Szukasz naprawdę dużego apartamentu z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

441 894 zł61 m² 7 298 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Zamieszkaj pięknie! 3 pokoje z widokiem na 3 strony świata! Ciche, jasne z balkonem i gotowym projektem wnętrza! 60,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

472 040 zł66 m² 7 173,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Wierzeje,Piotrków Trybunalski

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartment o pow. 40m2, położony na osiedlu zamkniętym z placem zabaw i garażem podziemnym. Garaż podziemny 200zl. Na powierzchnię składa się salon z aneksem kuchennym i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

686 150 zł72 m² 9 587,12 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament premium wykończony do zamieszkania od zaraz! Nowoczesny apartament z ogrzewaniem podłogowym w Centrum Piotrkowa Trybunalskiego - klasa premium! Jeśli szukasz idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

384 700 zł51 m² 7 491,72 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Zamieszkaj pięknie! 3 pokoje z widokiem na 2 strony świata! Ciche, jasne z balkonem i gotowym projektem wnętrza! 51,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

648 980 zł91 m² 7 164,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestrzeń, światło i widok - 4 pokoje na ostatnim 7 piętrze! 90 m , 2 strony świata | Balkon Nowoczesny apartament gotowy do wykończenia! Szukasz naprawdę dużego mieszkania z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Concordii

35-lecia,Piotrków Trybunalski

381 866 zł51 m² 7 477,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie ma 3 pokoje + dodatkowo balkon (6,58m2). Lokal mieszkalny ma powierzchnię 51,07 m2 i zlokalizowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

420 000 zł57 m² 7 378,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie ma 3 pokoje + dodatkowo garderobę oraz balkon (7,63m2). Lokal mieszkalny ma powierzchnię 56,92 m2 i zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

423 102 zł56 m² 7 558,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje z dużym tarasem i ogrodem! Słoneczne mieszkanie w centrum Piotrków Trybunalski | 55,98 m | Parter | Taras 14,75 m + Ogród 43,40 m Zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

340 340 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski

440 184 zł41 m² 10 653 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie premium gotowe do zamieszkania od zaraz! Nowoczesny apartament z ogrzewaniem podłogowym w Centrum Piotrkowa Trybunalskiego- klasa premium! Jeśli szukasz idealnego miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyszła

Centrum,Piotrków Trybunalski

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia na Osiedlu nowe sady mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na III piętrze w nowym apartamentowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Przyszłej /ul. Szkolna. Mieszkanie składa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij