dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Piotrków Trybunalski - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

239 000 zł45,75 m² 5 224,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły. Powierzchnia mieszkania stanowi 45,75 m2 Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Ekspozycja mieszkania Wschód- zachód Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzejska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 400 zł39,88 m² 60,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem o powierzchni 39.88 m . Znajduje się na trzecim piętrze w budynku z 2025 roku. Cena najmu to 2200 zł + 200 zł miejsce parkingowe. W lokalu znajdziesz: meble.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie dostępne od zaraz. Parking zamknięty dla mieszkańców

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł34 m² 7 059 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania z niskimi opłatami idealna propozycja na dobry start w komfortowych 2 pokojach Komfort i niskie opłaty w jednym miejscu 2 pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o metrażu 33 m2 przy ul. Wyzwolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie usytuowane na parterze w zadbanym IV piętrowym bloku. Rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

285 000 zł50,26 m² 5 670,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38,42m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie przytulne, gustownie urządzone. Mieszkanie położone jest przy ul. Żelaznej 5.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

160 000 zł35,56 m² 4 499,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtańsze mieszkanie W piotrkowie trybunalskim Z potencjałem Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w bloku na 4 piętrze przy ul. Jagiellońska. Lokal ma powierzchnie 35,56m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

253 000 zł39 m² 6 487,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym | 2 pokoje | balkon | parter | ul. Wyzwolenia Mieszkanie położone na parterze w budynku przy ul. Wyzwolenia to propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kostromska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w samym centrum Piotrkowa Trybunalskiego, tuż obok Galerii Focus. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Piotrków Trybunalski,łódzkie

360 000 zł49,15 m² 7 324,52 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 49.15 m2 to idealna propozycja dla pary, małej rodziny, lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

485 000 zł47,50 m² 10 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż nowoczesny i komfortowy apartament o powierzchni 47,5 m , położony na 1. piętrze w 2-letnim bloku przy ul. Nowy Świat

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

219 000 zł78,76 m² 2 780,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy o powierzchni całkowitej 78,76 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie na sprzedaż Piotrków Trybunalski, ul. Piastowska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze przy ul. Piastowskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Przyszłość,Piotrków Trybunalski

220 500 zł42,67 m² 5 167,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie bezczynszowe! położone na pierwszym piętrze kamienicy lokalizacja : piotrków trybunalski ulica Wojska Polskiego sprzedawana nieruchomość to mieszkanie w kamienicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

280 000 zł53,50 m² 5 233,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta sprzedaży mieszkania w rejonie ul Górnej , dwa osobne pokoje z balkonem Lokal o powierzchni 51 m2. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny sypialnia duża widna.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| doskonała oferta mieszkania do wynajęcia! Mieszkanie do wynajęcia na zamkniętym osiedlu Mieszkanie o pow. 32m składające się: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48,55 m² 5 355,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,55 m2, położone na XI piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego ( w okolicach Mc Donald's. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Ulica Topolowa, osiedle Łódzka. Najem 1900 zł. plus czynsz ok. 150zł, kaucja 2500 zł. Tylko dłuższy okres najmu. Umowa najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 54 m w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego. Lokal ma powierzchnię 54 metrów kwadratowych. Jest po remoncie, gotowy do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł44,16 m² 7 019,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu. Powierzchnia 44,16 m2 parter z balkonem(10 m2).Lokalizacja Piotrków Trybunalski osiedle anowany termin zakończenia budowy I kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z garażem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

435 000 zł56 m² 7 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfort, przestrzeń i spokój | 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Piotrków Trybunalski, ul. Fabryczna | 56 m | z komórką lokatorską Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

259 000 zł43,16 m² 6 000,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedaży mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Mieszkanie jednostronne, o powierzchni 43,16 m2, plus piwnica 4,63 m2. Mieszkanie położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 700 zł49 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta wynajęcia mieszkania w rejonie ul Kościelnej Do wynajęcia mieszkanie o po. 49 m 2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Piotrków Trybunalski

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie położone w bloku przy ulicy Pawlikowskiego. Pierwsze piętro. Wygodna lokalizacja. Bardzo przyjemne.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| nowe mieszkanie do wynajęcia na zamkniętym osiedlu z miejscem postojowym Zlokalizowane w nowym bloku na wprost mcdonalda Mieszkanie o pow. 34m składające się pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

184 000 zł45,57 m² 4 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

| mieszkanie w okazyjnej cenie 4040zł/m2 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba. Mały balkon loggia. Mieszkanie w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,60 m² 5 401,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 53,6 m , zlokalizowane na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 2 - dwu pokojowe do wynajęcia Powierzchnia mieszkania 48 m2, na pow. składa się salon z wyjściem na balkon typu loggia pokój duża widna kuchnia przedpokój łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

369 000 zł62,22 m² 5 930,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,22 m , położone na 2 piętrze przy ul. Łódzkiej w Piotrkowie Trybunalskim. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

310 000 zł47,22 m² 6 565,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| t ylko u nas komfortowe mieszkanie w kamienicy! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej, odremontowanej kamienicy położonej na terenie ogrodzonym z wjazdem przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35,97 m² 41,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35,97 m2, położone na VI piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Trybunalskim, przy Al. A.Krajowej 11/13. Mieszkanie na VI piętrze (winda), dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 70 m etrów kwadratowych położone na II piętrze w kamienicy przy ulicy Wojska Polskiego w rejonie centrum handlowego "stary Areszt".

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł38,19 m² 6 284,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy mieszkanie o powierzchni 38,19 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Kostromskiej (od strony ul. Dmowskiego). Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Wyspiańskiego, piotrków Trybunalski Na sprzedaż oferuję zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,93 m , położone przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż zadbane oraz komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 49,93 m gotowe do wprowadzenia się przy ul. Wyspiańskiego 12 w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie położone w bloku przy ulicy Szmidta. Trzecie piętro w bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 42,69 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł53,08 m² 5 275,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, obniżona cena 280 tysięcy. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Górnej. Powierzchnia wynosi 53,08 m 2. Lokal Znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

265 900 zł39,02 m² 6 814,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| atrakcyjna nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,02 m , usytuowane na parterze zadbanego budynku przy ul. Belzackiej To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ulica Reagana, osiedle Zielona Aleja. Nowe mieszkanie o powierzchni 41 m2. Nowoczesny blok w dobrej lokalizacji. Mieszkanie jeszcze nie używane. Posiada własny ogródek. Cena najmu: 2100 zł/mc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Przedmiotem oferty wynajmu jest dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m zlokalizowane w Piotrkowie Tryb. przy ulicy Reagana. Mieszkanie usytuowane na III piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,94 m² 7 617,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,94 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ pomieszczeń: 2 niezależne.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij