dowolna

Nieruchomości Piotrków Trybunalski - Oferty sprzedaży nieruchomości

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szmidta

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

270 000 zł41 m² 6 585,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność przedstawić 2 pokojowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim o powierzchni 41 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze składa się Z: - dwóch pokoi - kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Dzieci Polskich

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 190 000 zł430 m² 2 767,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

dom w stylu willowym. Umeblowany w 90 % w doskonałej lokalizacji. Odświeżony w 2020 r. Blisko przystanek , sklepy, szkoła, apteka, ośrodek zdrowia. Działka z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kostromska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

189 750 zł57 m² 3 328 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Informuje o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji lokalu mieszkalnego położonego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kostromskiej 67/28. Przedmiotem licytacji jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Diamentowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

425 000 zł2 033 m² 209,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną ogrodzoną działkę 2033 m2 (ok. 23x90) położoną przy ulicy Diamentowej. Dojazd drogą utwardzoną, oświetloną (lampy led). W sąsiedztwie nowoczesne domy oraz widok na biegające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:11/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Lokal położony jest w centrum miasta na osiedlu Armii Krajowej. Całkowity metraż nieruchomości wynosi 49m2 W jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

650 000 zł80 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękny apartament na III piętrze (blok z windą) na osiedlu zamkniętym Zielona Aleja. Salon z aneksem kuchennym. Pomieszczenie gospodarcze (pralnia), dwa pokoje oraz łazienka. Dużo miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Nie lubisz miastowego zgiełku, ale nie chcesz tracić z nim kontaktu? Jednocześnie cenisz sobie otoczenie przyrody? Szukasz azylu, oazy relaksu? To oferta idealna dla Ciebie! Prezentowany dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Srebrna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

250 000 zł648 m² 385,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Srebrnej 1. (Na zbiegu ulic Żwirki i Srebrnej) Działka o pow. 648 m2. Na terenie działki znajduje się domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiślana

Piotrków Trybunalski,łódzkie

650 000 zł83 m² 7 844,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,44 m2 położone na drugim piętrze budynku dwukondygnacyjnego znajdującego się dużej przestronnej działce z parkingiem. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 700 000 zł976 m² 2 766,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:34

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Na sprzedaż historyczna rezydencja dworska położona na terenie porośniętym unikatowym parkiem z zabytkowym starodrzewem. Zespół pałacowo - parkowy składa się z 5ha działki (przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

265 000 zł48 m² 5 503,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal posiada powierzchnię użytkową 48,15 m2 i składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Blok wielorodzinny, czteropietrowy, mieszkanie na parterze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Srebrna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

250 000 zł648 m² 385,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

#działkabudowlana Sprzedam działkę budowlaną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Srebrnej 1. (Na zbiegu ulic Żwirki i Srebrnej) Działka o pow. 648 m2. Wymiary 28 23m2. Cena: 250.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dmowskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

518 000 zł74 m² 6 989,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Witam! Posiadam na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Dmowskiego, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym o pow. 74 mkw. Na osiedlu znajdują wszelkie potrzebne do codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyzwolenia

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

320 000 zł55 m² 5 781,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 55,35m2 na osiedlu Wyzwolenia, znajdujące się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Okolica spokojna, blisko place zabaw dla dzieci, szkoła Podstawowa i Przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Tomaszowska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

500 000 zł5 113 m² 97,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 51 ary. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

219 000 zł39 m² 5 613,95 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 39,01 metra, znajdujące się na 10 piętrze bloku 11 piętrowego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej łazienki i ubikacji oraz kuchni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostromska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

249 000 zł48 m² 5 169,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Proponujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48,17 m2 przy ul. Kostromskiej. Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni. Doskonała lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż piękny dom : - super lokalizacja, - dwa wjazdy, dwie bramy, - bardzo blisko do supermarketów, sklepów, szkół, - powierzchnia użytkowa domu to 159m2, - piękny duży taras, parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

195 000 zł47 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedania bardzo wygodne 3 pokojowe mieszkanie do remontu - według preferencji przyszłego właściciela. Mieszkanie o pow. 46,80 m2, położone jest na 4 piętrze w bloku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Włókiennicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

390 000 zł5 800 m² 67,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż: nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Włókienniczej. Opiekun oferty -> Wudarcczyk :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Łódzkiej 35. Nieruchomość mieści się na parterze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Centrum,Piotrków Trybunalski

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przyjazne mieszkanie 49,9m 2 zlokalizowane przy ul. Szkolnej w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Mieszkanie samo w sobie stanowi ostoję spokoju i odpoczynku dla zapracowanych ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

270 000 zł49 m² 5 488,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, idealne dla osób prywatnych jak i inwestorów. Proponujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,19 m2, w atrakcyjnej cenie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20m położone na 3 piętrze przy ulicy Chrobrego. Do mieszkania przynależy duża piwnica oraz balkon. Rozkład pokoi bardzo fajny. 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Piotrków Trybunalski

199 000 zł61 m² 3 271,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Tanio! przedstawiam ofertę sprzedaży bardzo oryginalnego, przestronnego, słonecznego, wysokiego mieszkania z balkonem i samodzielną osobną kuchnią w porządnej kupieckiej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

399 000 zł136 m² 2 927,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szanowni Państwo! Sprzedaż dotyczy mieszkania w całości lub z możliwością podziału na dwa lub trzy lokale, jedno dla siebie, drugie i trzecie na wynajem do spłaty kredytu lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 700 000 zł1 450 m² 1 172 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 1450 mkw na sprzedaż zlokalizowany w północnej części Piotrkowa Trybunalskiego. Nieruchomość zlokalizowana jest zaledwie kilka minut od wjazdu na autostradę oraz drogę ekspresową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Norwida

Piotrków Trybunalski,łódzkie

145 000 zł24 m² 6 149,28 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta Bezpośrednia! Kawalerka o powierzchni 23,58 m2 w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Norwida 3). Mieszkanie jest położone na najwyższym piętrze, co zapewnia świetny widok. Czynsz wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

259 000 zł49 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie. Lokal położony na wygodnym, pierwszym piętrze. Powierzchnia użytkowa 49m2 W skład mieszkania wchodzi: *salon *pokój *sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krakowskie Przedmieście

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 290 000 zł1 696 m² 760,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w Piotrkowie Trybunalskim w narożniku ulic Krakowskie Przedmieście i Zachodnia. Działka gruntu o powierzchni 1695 m2 zabudowana budynkiem dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Keramikplatte Polska/ I kwartał 2022 r. Informacje podstawowe: I. Czym zajmuje się Keramikplatte Polska? Kim jest potencjalny Inwestor / Klient? Specjalizujemy się w projektowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo przestronne i rodzinne mieszkanie (3 pokoje, osobna kuchnia, osobna łazienka) o powierzchni 61m2. Znajdujące się w centrum miasta przy ul. Słowackiego 86/88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbarska

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Do sprzedania mieszkanie do remontu. Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

275 000 zł49 m² 5 590,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na drugim piętrze w ogrodzonym bloku przy ulicy Wojska Polskiego. Budynkiem zajmuje się spółdzielnia mieszkaniowa "karusia". Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. Armii Krajowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym - Armii Krajowej, piotrków Trybunalski. Parametry: *powierzchnia ok. 48m2 *3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

349 000 zł64 m² 5 453,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie własnościowe o powierzchni 64m2 , Znajdujące się ono w samym centrum miasta na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym tuż za galerią Focus Mall. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

398 000 zł130 m² 3 061,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:469 m²

Do sprzedania od zaraz dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 130 m2 po kapitalnym remoncie, z dachem dwuspadowym. W budynku znajdują się trzy pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 150 000 zł400 m² 2 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas taka oferta! kup kompleks lokali I jedź na urlop! do zakupu -> tygodniowy urlop nad morzem W prezencie od expertnieruchomości! Przedstawiamy Państwu kompleks 3 lokali na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

684 000 zł3 420 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przy ulicy Przemysłowej w Piotrkowie Trybunalskim. Działka częściowo ogrodzona. Teren działki ma ukształtowanie płaskie. Dojazd drogą asfaltową. W drodze prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Centrum

Centrum,Piotrków Trybunalski

1 300 000 zł1 290 m² 1 007,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Piotrków, centrum: do sprzedania kamienica czynszowa składająca się z dwupiętrowego budynku frontowego i piętrowej oficyny o łącznej powierzchni mieszkalnej 1290m2. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Piotrków Trybunalski,łódzkie

92 000 zł1 233 m² 74,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas taka oferta! kup działkę I jedź na urlop! do zakupu -> tygodniowy urlop nad morzem W prezencie od expertnieruchomości! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona.