Mieszkanie, ul. Żelazna

Żelazna, Piotrków Trybunalski, łódzkie

  • 285 000 zł
  • 50,26 m²
  • 5 670,51 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Waliszczak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Żelazna

Żelazna, Piotrków Trybunalski, łódzkie

zaktualizowane:
22 maja 2026

285 000 zł

50,26 m²

5 670,51 zł/m²

Mieszkanie, ul. Żelazna

Zaktualizowane: 22 maja 2026

285 000 zł 50,26 m² 5 670,51 zł/m²

Piętro:
1/2

Piętro:

1/2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 285 000 zł (5 670,51 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 50,26 m² (38,42 m² powierzchni użytkowej); stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica

Lokalizacja

Opis nieruchomości

|
Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38,42m2.
Dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój.

Mieszkanie przytulne, gustownie urządzone.
Mieszkanie położone jest przy ul. Żelaznej 5 w budynku w którym znajduje się 6 mieszkań.
Mieszkanie jest na pierwszym piętrze, wystawa okien na południe.
Klimatyzacja.

Posiada piwnicę o pow. 11,84m2. W podpiwniczeniu pralnia. Na strychu suszarnia. (...)

Agent

Piotr Waliszczak

730 000...

730 000 777

44 648 48 22

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

730 000...

730 000 777

44 648 48 22

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została