dowolna

Mieszkania umeblowane Piotrków Trybunalski - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Działkowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

95 000 zł28 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu zostały wymienione nie dawno nowe dźwi wejściowe. W kuchni zostają meble i nowa kuchnia gazowo-elektryczna. W pokoju jest zakupiona nowa rozkładana kanapa pozostałem meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Armii Krajowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

159 000 zł48 m² 3 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

atrakcyjna cena

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

105 000 zł32 m² 3 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, dostępne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, 35-lecia

35-lecia,Piotrków Trybunalski

200 000 zł64 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 64m2 składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju. Mieszkanie posiada okna od wschodu i zachodu, balkon od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Łódzka-Wysoka-Sadowa,Piotrków Trybunalski

129 000 zł32 m² 4 031,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 32,30m.Mieszkanie jest nowoczesnie urządzone,przytulne,bardzo cieple.Zrobione są szafy wnękowe.Mieszkanie sprzedaję ze wszystkim co jest na zdjęciach.Dodatkowo jest pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Piotrków Trybunalski,łódzkie

300 zł58 m² 5,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia studentom od zaraz. Pokój duży dla dwóch osób: 250 pln/os Pokój mały dla 1 osoby: 300 pln/os Mieszkanie trzy-pokojowe, umeblowane, do zamieszkania od zaraz. Niedaleko uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostromska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

110 000 zł33 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość sprzedaży z pełnym umeblowaniem. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Piotrków Trybunalski

800 zł47 m² 17,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z wszelkimi wygodami, ciepła woda, prysznic, nowocześnie umeblowane, ogrzewanie piecowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, 35-lecia

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 000 zł64 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Częściowo umeblowane. Do wynajęcia od października

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Piotrków Trybunalski

Zachód,Piotrków Trybunalski

450 zł12 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wynajme 1 pokoj w piotrkowie trybunalskim w poblizu akademii. pokoj jest umeblowany - ca. 12 m, media w cenie czynszu. mozliwosc korzystania z internetu, kuchnia do wspolnego uzytku wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szmidta

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

800 zł27 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajecia kawalerke w dobrym stanie do wynajecia od zaraz.Blisko szkola poczta rynek bank PKO bardzo okolica spokojna.Prosze o kontakt telefoniczny.Dziekuje i pozdrawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostromska

Centrum,Piotrków Trybunalski

170 000 zł49 m² 3 469,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe. Umeblowane , stan dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Piotrków Trybunalski

900 zł47 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wszelkie wygody, kompletne wyposażenie do wynajęcia na 1 rok z możliwością przedłużenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daniłowskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 64m w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze na ul. Daniłowskiego 9. Mieszkanie składa się z 3 pokoi , 2 przedpokoi, kuchni oraz łazienki połączonej z ubikacją do dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, 35-lecia

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym bloku oddanym od użytku w lipcu 2009. Mieszanie w stanie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysoka

Łódzka-Wysoka-Sadowa,Piotrków Trybunalski

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia dużą kawalerkę 34 m2 z piwnicą. W pełni umeblowana: łazienka całkowicie nowa, luksusowa, nowa pralka; kuchnia w pełni wyposażona, meble, stół z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Al. Armii Krajowej

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie po remoncie.Nowe meble.Nowy sprzet AGD.Wyposazone.Kabina natryskowa.Kaucja zwrotna.Bez posredników. Zapraszam tylko osoby bezdzietne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Południe,Piotrków Trybunalski

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Posiadam do sprzedaży mieszkanie W atrakcyjnej okolicy,dwa duże pokoje,łazienka,osobno toaleta,kuchnia,przedpokój.BALKON TYPU LOGGIA,OKNA PCV.BLISKO ZNAJDUJE SIĘ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, 35-lecia

35-lecia,Piotrków Trybunalski

1 100 zł49 m² 22,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

lodowka,mikrofalowka,pralka, tv, kuchnia gazowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiada do wynajęcia kawalerkę W bloku , umeblowana, w pełni wyposażona, położona W centrum miasta, na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Piotrków Trybunalski

155 000 zł53 m² 2 924,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie własnościowe, bez czynszowe! usytuowane w kamienicy w centrum miasta, po generalnym remoncie: elektryka,kanalizacja,co gaz,podłogi-panele,ściany-karton gips,podwieszane trzy poziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od zaraz, wynajem na dłuższy okres

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bugajska

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

850 zł49 m² 17,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49m, w kilkuletnim bloku z cegły położonym na osiedlu Wyzwolenie przy ulicy Bugajskiej (w pobliżu ronda ul.Sulejowskiej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Próchnika

Piotrków Trybunalski,łódzkie

110 000 zł32 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciche, przytulne mieszkanie przy ul. Próchnika. Mieszkanie umeblowane. Nie wymaga wkladu finansowego. Wolne od zaraz. Niskie opłaty. Tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Południe,Piotrków Trybunalski

170 000 zł53 m² 3 207,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie w cichej okolicy, bliskość (50m)hipermarket Carrefour, Lidl, globi. Doskonała sieć komunikacyjna, bliskość przychodni lekarskiej. Duży balkon z widokiem na podwórku z placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bugajska

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48m, w kilkuletnim bloku z cegły położonym na osiedlu Wyzwolenie przy ulicy Bugajskiej (w pobliżu ronda ul.Sulejowskiej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bugaj

Bugaj,Piotrków Trybunalski

1 100 zł61 m² 18,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

do wynaiecia mieszkanie w Sulejowie calkowicie umeblowane skladaiace sie z 3 pokoji kuchni lazienki osobnei wc, mieszkanie sloneczne duzo zieleni przy lesie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wronia

Piotrków Trybunalski,łódzkie

648 zł24 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kuchnia umeblowana z lodówką, w przedpokoju duża szafa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w docieplonym 17 letnim wieżowcu za Kauflandem. Wymienione okna,zabudowana kuchnia,w przedpokoju zabudowana szafa. Mieszkanie ciepłe, środkowe, do odświeżenia. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Armii Krajowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wyremontowane, umeblowane. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sygietyńskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonała sieć handlowa (carrefour, Lidl, globi) i komunikacyjna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Piotrków Trybunalski

136 000 zł35 m² 3 885,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu są wymienione okna i założone rolety, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne drewniane. W aneksie kuchennym zostają meble zrobione pod wymiar, w pokoju małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Centrum,Piotrków Trybunalski

135 000 zł46 m² 2 934,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

zadbane mieszkanie 2-pokojowe duży pokój z balkonem: gładz na ścianach (kolory żółty i brązowy), parkiet na podłodze, meble, okna pcv, drewniane drzwi drugi pokój: panele na ścianach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

130 000 zł32 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do sprzedania 32m2 w bardzo dobrej lokalizacji os. Jagiellońska, piotrków Trybunalski w 3 piętrowym budynku na parterze 2 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon urzadzone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie o pow. 52,00 m2 składające się z 2 pokoi , kuchni, przedpokoju, łazienki z wc, balkonu typu loggia. Mieszkanie znajduję się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysoka

Łódzka-Wysoka-Sadowa,Piotrków Trybunalski

139 000 zł38 m² 3 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie - 1 pokój 19 m.kw., kuchnia widna 8 m.kw., przedpokój 4 m.kw., łazienka 3,5 m.kw. Całkowicie odnowione - parkiet wycyklinowany, czterokrotnie malowany, ściany świeżo pomalowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belzacka

35-lecia,Piotrków Trybunalski

280 zł33 m² 8,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W samodzielnym mieszkaniu blisko uczelni wolny pokój dla 2-ch studentek. Cena 280zł + opłaty wg liczników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Piotrków Trybunalski,łódzkie

320 zł78 m² 4,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia pokój dwuosobowy w mieszkaniu 78 m2. dwa pokoje jednoosobowe są zajęte przez studentów. Duża kuchnia, duży pokój z telewizorem do wspólnego użytkowania, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Centrum,Piotrków Trybunalski

165 000 zł53 m² 3 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada korzystną lokalizacje (w pobliżu szkoła, akademia Świętokrzyska, galeria Focus Park. Mieszkanie znajduje się przy ul. Kołłątaja w bloku czteropiętrowym. Posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Piotrków Trybunalski,łódzkie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Częściowo wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe,na parterze,w bardzo dobrej lokalizacji,(w pobliżu Carrefour, nomi, plac zabaw, basen, osir, szkoła, przedszkola, żłobek, skwer, troszkę dalej park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Południe,Piotrków Trybunalski

1 250 zł53 m² 23,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie niepalącej rodzinie bez zwierząt. Mieszkanie w idealnym stanie, umeblowane, czyste i zadbane. Doskonała lokalizacja, okolica bardzo spokojna, w bezpośrednim.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.