Serce 0 Ulubione

Lokale gastronomiczne Piotrków Trybunalski - Wszystkie oferty

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Biuro, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

61,11 zł/m²36 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal na parterze o powierzchni około 36m2 Położony przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. Kilkuletni budynek, centralne ogrzewanie. W sąsiedztwie dworzec, centrum przesiadkowe.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal o powierzchni 100m2 do wynajęcia na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 100m2. Dwa wejścia, winda. Przy windach toalety. W lokalu możliwość wykonania dodatkowych łazienek. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł115 442 m² 86,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa oferta inwestycyjna 11,5442 ha przy S8 / mop III Restauracja mpzp Trafo Pozwolenie na pv 4 1 mw Przedstawiamy jedną z najbardziej atrakcyjnych nieruchomości komercyjnych

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 670 000 zł415 m² 4 024,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja w centrum Piotrkowa - obiekt z lokalami użytkowymi i restauracją na sprzedaż! Szukasz atrakcyjnej inwestycji w nieruchomości? Odkryj potencjał tego obiektu! Prezentujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal gastronomiczny Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal o powierzchni 200m2 do wynajęcia na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 200m2. Dwa wejścia, winda. Przy windzie toaleta. W lokalu możliwość wykonania dodatkowych łazienek. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł184 m² 6 793,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| oferta sprzedaży budynku biurowo-usługowego położnego w zachodniej części miasta. Nieruchomość o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

4 200 000 zł1 400 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

| budynek o łącznej powierzchni 1400m2 do sprzedaży w Piotrkowie Tryb Budynek piętrowy kilkuletni przy ruchliwej ulicy. Parter: pow.678 m 2: Lokal ok 224 m z bezpośrednim wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal, który dopasuje się do Twojego biznesu To nie jest zwykła powierzchnia do wynajęcia. To 100 m przestrzeni, która daje swobodę, skalę i możliwość stworzenia miejsca dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

14,29 zł/m²560 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| okazyjna cena Lokal handlowo-usługowy 560m 2 do wynajęcia w Piotrkowie Oferta wynajęcia lokal położonego na parterze w kilkuletnim bloku. Powierzchnia handlowa lokalu 400m2 + zaplecze 86m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal, który dopasuje się do Twojego biznesu To nie jest zwykła powierzchnia do wynajęcia. To 200 m przestrzeni, która daje swobodę, skalę i możliwość stworzenia miejsca dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal przy ul. J. Słowackiego 37 w kilkunastoletnim budynku Położony na parterze, z wejściem bezpośrednim z ulicy. Powierzchnia 200m2. Dwie witryny i drzwi od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Centrum,Piotrków Trybunalski

31 zł/m²84 m² 2 593 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal o pow. łącznej 83, 64 m2 znajdujący się w budynku dworca pkp w Piotrkowie Trybunalskim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

21,43 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piotrków, wojska Polskiego: do wynajęcia lokal o powierzchni 70m2 zlokalizowany w pobliżu okolicy Stacji Paliw bp oraz Kaufland, składający się z 2 pomieszczeń sprzedaży po około 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

22 zł/m²98 m² 2 156 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piotrków, centrum: do wynajęcia lokal składający się z sali sprzedaży o powierzchni 55m 2 i sali magazynu 43m 2. Obie sale połączone przejściem o wymiarach 2,8m x 2,8m. Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 150 000 zł400 m² 2 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas taka oferta! kup kompleks lokali I jedź na urlop! do zakupu -> tygodniowy urlop nad morzem W prezencie od expertnieruchomości! Przedstawiamy Państwu kompleks 3 lokali na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

22,50 zł/m²80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

80m2 Piotrków, centrum: do wynajęcia lokal usługowo-handlowy składający się z pomieszczenia sprzedaży o powierzchni 50m2 z toaletą dla klientów oraz zaplecza socjalnego dostosowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

27,27 zł/m²110 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

110m2 Piotrków: do wynajęcia lokal usługowo-biurowy w ścisłym centrum miasta z przeznaczeniem na usługi finansowe, ubezpieczenia, kancelarie, działalność biurową itp. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wojska Polskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

21,25 zł/m²80 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piotrków: do wynajęcia lokal po pizzerii o powierzchni 80m2 składający się z sali dla klientów oraz magazynu, pomieszczenia biurowego, zaplecza socjalnego z wc oraz wc dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wojska Polskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

21,25 zł/m²80 m² 1 700 zł

 

 

 

Centrum,Piotrków Trybunalski

40 zł/m²65 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piotrków, centrum: do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 65m2 zlokalizowany w parterze kamienicy. Lokal składa się z sali sprzedaży o powierzchni 50m 2 oraz zaplecza i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Centrum

Centrum,Piotrków Trybunalski

357 000 zł75 m² 4 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

75m2 Piotrków: do sprzedania deweloperski narożny lokal handlowo-usługowy w centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze w nowym budownictwie, składa się z sali sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Centrum

Centrum,Piotrków Trybunalski

357 000 zł75 m² 4 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

22 zł/m²98 m² 2 156 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

27,27 zł/m²110 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

21,25 zł/m²80 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

21,25 zł/m²80 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

21,43 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Centrum

Centrum,Piotrków Trybunalski

48,54 zł/m²65 m² 3 155 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wojska Polskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

21,25 zł/m²80 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal po pizzerii o powierzchni 80m2 składający się z sali dla klientów oraz magazynu, pomieszczenia biurowego, zaplecza socjalnego z wc oraz wc dla klientów. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Centrum

Centrum,Piotrków Trybunalski

35,09 zł/m²57 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal handlowo-usługowy 57 m , parter, front budynku, centrum miasta Lokal w pawilonie usługowo - handlowym, na parterze, wejście z ulicy. pomieszczenie główne 35 m ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Centrum

Centrum,Piotrków Trybunalski

26,09 zł/m²46 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal handlowo-usługowy 46 m , parter, od frontu, centrum miasta, witryny reklamowe lokal 46 m - czynsz najmu 30 zł/m dwa pomieszczenia,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Centrum

Centrum,Piotrków Trybunalski

38,30 zł/m²94 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokale handlowo-usługowe 94 i 46 m , parter, od frontu, centrum miasta, witryny reklamowe lokal 94 m - czynsz najmu 38 zł/m trzy pomieszczenia - sala sprzedażowa, zaplecze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

21,25 zł/m²80 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

27,27 zł/m²110 m² 3 000 zł

 

 

 

Centrum,Piotrków Trybunalski

363 000 zł91 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

90,75m2 Piotrków: do sprzedania deweloperski narożny lokal handlowo-usługowy w centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze w nowym budownictwie, składa się z sali sprzedaży z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

21,25 zł/m²80 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

22 zł/m²98 m² 2 156 zł

 

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij