Serce 0 Ulubione

Działki Piotrków Trybunalski Meszcze

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość w Piotrkowie o powierzchni 0,3532 ha Grunt zlokalizowane przy ul. Wolborskiej, dzielnica Meszcze. Wydane warunki zabudowy zarówno na budownictwo jednorodzinne jak i budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

199 600 zł2 218 m² 89,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2218mkw, z wydanymi warunkami zabudowy, położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy barwnej/tomaszowskiej. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

6 030 850 zł17 231 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka o powierzchni 17 231m2. Teren w bezpośrednim sąsiedztwie marketu obi, n-Parku. Działka w Planie miejscowym uc - przeznaczona pod zabudowę usługową powyżej 2000m2, obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł849 m² 234,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Uroczej. Jak sama nazwa ulicy wskazuje jest to okolica bardzo urocza , na której może powstać Twój.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł20 514 m² 68,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Kasztelańskiej. Teren nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na sąsiednich działkach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka inwestycyjna w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze dwupasmowej ul. Kopernika, zlokalizowana przy Starówce. W pobliżu sądy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł26 000 m² 142,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny o dużym potencjale logistycznym - sprzedaż ratalna Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej działki inwestycyjnej, idealnej pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 372 m² 118,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka przy ul. Świerczowskiej 181 Powierzchnia działki 1372m2. Wymiary 31x42m. Regularny kształt. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Wodociąg, prąd, gaz w ulicy Świerczowskiej. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł4 640 m² 342,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 4640 m2, położony w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicach Roosevelta i Gliniana. Południowa, przemysłowa część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł11 000 m² 404,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny z zabudowaniami. Teren 11.000 m2 w całości zagospodarowany, w większości utwardzony pod ciężki transport. Do sprzedaży obiekt przemysłowy, produkcyjno-magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 661 m² 138,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka położona w pięknej zalesionej okolicy przy rzece Czarnej ( dojazd drogą asfaltową ) teren wymarzony do turystyki rowerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witosa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

219 000 zł1 386 m² 158,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 1386 m z wydanymi warunkami zabudowy Cena: 158zł/m2 ul. Wincentego Witosa Osiedle Meszcze, piotrków Trybunalski Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 115/23 (obręb 47).

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij