dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Piotrków Trybunalski

369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

369 ogłoszeń

799 000 zł216 m² 3 699,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Proponujemy zakup klasycznego domu jednorodzinnego położonego w centralnej części Piotrkowa Trybunalskiego - na oiedlu Mickiewcza. Budynek został wybudowany pod koniec lat 80-tych i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Centrum,Piotrków Trybunalski

2 149 000 zł3 181 m² 675,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z rozpoczętą budową 14 segmentów. Inwestycja Osiedle Boczna to planowany kompleks 14 budynków w zabudowie szeregowej. Budynki w inwestycji Osiedle Boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w doskonałej lokalizacji w Piotrkowie Trybunalskim - przy ul. Słowackiego 129 (w sąsiedztwie ch Focus Mall). Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł120,72 m² 4 556 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy z częścią mieszkalną. Super rozwiązanie dla osób, które zamieszkają na górze, a na dole będą prowadziły własny biznes, ale też jako gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Biuro Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal na parterze. Powierzchnia lokalu 75m2. W lokalu cztery gabinety, kuchnia, toaleta. Wysoki standard wykończenia. Wentylacja, klimatyzacja. Światłowód 300mb/s. Ogrzewanie w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 800 zł41,53 m² 43,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta wynajęcia 2-pokojowego mieszkania zlokalizowane na ul Słowackiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41,53 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Południe,Piotrków Trybunalski

593 400 zł86,01 m² 6 899,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie z drugiego etapu. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 86,01 m2, położone na pierwszym piętrze w nowym budownictwie. Okazyjna cena. Ostatnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

844 272 zł127,92 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

| nowa inwestycja, sprawdzony deweloper Oferta nowego domu w Piotrkowie Trybunalskim w budowie. Stan deweloperski. Dom parterowy o powierzchni całkowitej 127,92m2. Trzy sypialnie, salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Centrum,Piotrków Trybunalski

549 000 zł1 142 m² 480,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren w centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni 1142m2, położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Niecałej. Kształt terenu zbliżony do prostokąta, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

857 802 zł129,97 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

| nowa inwestycja, sprawdzony deweloper Oferta nowego domu w Piotrkowie Trybunalskim w budowie. Stan deweloperski. Dom parterowy o powierzchni całkowitej 129,97m2. Cztery sypialnie , salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

35-lecia,Piotrków Trybunalski

660 000 zł221,50 m² 2 979,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:710 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalno usługowy w Piotrkowie Trybunalskim. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Lokalizacja w centrum dużego osiedla mieszkaniowego. Bardzo dobra widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

319 000 zł35 m² 9 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 35.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Słowackiego Północ,Piotrków Trybunalski

1 750 000 zł213 m² 8 215,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży nowoczesny, atrakcyjny dom wolnostojący w Piotrkowie Trybunalskim. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnością, ekonomicznością oraz starannością wykonania. Wynagrodzenie Biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł130 m² 5 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Do sprzedaży jednorodzinny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 375 m2 w Piotrkowie Tryb., na Osiedlu Wierzeje. Budynek do oddania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł46,41 m² 6 227,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,41 m , położone na parterze w dwupiętrowym bloku. To świetna opcja zarówno dla pary, singla, jak i mniejszych rodzin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Centrum,Piotrków Trybunalski

36 zł/m²49,53 m² 1 783 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 49,53 m2 położony na parterze budynku dworca w Piotrkowie Trybunalskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Roosevelta

Piotrków Trybunalski,łódzkie

550 000 zł135 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem garażowym położona w ciekawym punkcie miasta - przy ulicy Roosevelta. W skład nieruchomości wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

9 000 zł808 m² 11,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

| magazyn do wynajęcia w okolicach Piotrkowa Tryb. Hala magazynowa wraz z zapleczem socjalnym i biurem. Zaplecze biurowe o powierzchni ok.50 m 2 składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

29,50 zł/m²23 m² 679 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal 23m2 położony w budynku na pierwszym piętrze Jedno pomieszczenie, na korytarzu toaleta i kuchnia. Lokal położony na osiedlu domów jednorodzinnych. W cenie najmu prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 70 m etrów kwadratowych położone na II piętrze w kamienicy przy ulicy Wojska Polskiego w rejonie centrum handlowego "stary Areszt".

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Przyszłość,Piotrków Trybunalski

220 500 zł42,67 m² 5 167,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie bezczynszowe! położone na pierwszym piętrze kamienicy lokalizacja : piotrków trybunalski ulica Wojska Polskiego sprzedawana nieruchomość to mieszkanie w kamienicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 500 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Specyfikacja techniczna magazyn Betonowo-stalowa konstrukcja Wysokość w świetle 10 m Siatka konstrukcyjna beton/stal Wytrzymałość posadzki 5 T/m2 Ogrzewanie gazowe do 16ºc przy temperaturze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

23,75 zł/m²80 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| oferta wynajęcia lokalu o pow. około 80m2 w ścisłym centrum miasta Lokal położony jest na pierwszym piętrze w kamienicy. Recepcja o pow. ok. 15m2. Dwa gabinety 30 i 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

760 000 zł161,60 m² 4 702,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

| oferta nowych domów w Piotrkowie na spokojnym osiedlu w otulinie lasu Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy o pow. użytkowej 134,6 m 2 Dom parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

680 000 zł93,80 m² 7 249,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:675 m²

Aps 332 (parterowy) - salon z kuchnią, trzy sypialnie, garderoba, łazienka, kotłownia. Dom posiada strop z elbetowy Powierzchnia domu aps 332: 90m2+3,8m2(kotłownia) Cena domu aps 332: 680 000.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł1 664 m² 1 773 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam gorąco! Gratka dla Inwestora! wyjątkowa nieruchomość - budynek o powierzchni 1664 m2 posadowiony na działce 0,0927 ha z prawem użytkowania wieczystego, położony przy ul. Mireckiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| możliwość wynajęcia wraz z umeblowaniem. Lokal położony w centrum miasta, o powierzchni około 40m2. Jedno pomieszczenie. Drugie piętro. Przed lokalem hall, poczekalnia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 220 m² 202 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki, która łączy spokój z potencjałem rozwoju? Mamy coś wyjątkowego! Kupujący zwolniony z pcc! Cena brutto. Kupujesz na fakturę vat to oznacza dla Ciebie konkretne.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł370 m² 6 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom 112 m2 + 4x Mieszkania + 2x Lokale usługowe + Garaż Inwestycja z natychmiastowym potencjałem! Stwórz tu dochodowe centrum wynajmu mieszkań i lokali usługowych (dwa lokale i jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

35-lecia,Piotrków Trybunalski

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta mieszkania z garażem, położonego w nowym bloku przy ulicy Źródlanej 31. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnością, starannością wykonania. Cena wynajęcia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 400 zł8 236 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta działki nr 174/1 płożonej w Piotrkowie Trybunalskim w obrębie 29. Nieruchomość zlokalizowana jest między ulicą Malinową oraz Agrestową. Grunt o powierzchni 8236m2 ( wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Wierzeje,Piotrków Trybunalski

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, ładne mieszkanie do wynajęcia. Blok przy ulicy Wierzejskiej 21. Cena: 1900 zł/mc plus czynsz ok 350 zł. Kaucja 2500 zł. Opłaty za media wg zużycia. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 37m na Osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Centrum,Piotrków Trybunalski

46,25 zł/m²80 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia warsztat w centrum miasta. Budynek/lokal świetnie nadaje się na usługi związane z szeroko pojętą mechaniką pojazdową. Garaż dwustanowiskowy, przystosowany pod warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60,46 m² 5 441,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży świetnie zlokalizowane, trzypokojowe, funkcjonalne mieszkanie. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Mieszkanie położone na ósmym piętrze, w wieżowcu zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł50,13 m² 5 944,54 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł4 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka 174/1 ma powierzchnię 8236m2. Oferujemy do sprzedaży całą działkę lub po podziale. Po podziale powierzchnia około 4100m2. Wjazd od ulicy Malinowej lub Agrestowej. Wymiary 28m x 145m.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł600 m² 6 916,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kamienica inwestycyjna z potencjałem rozbudowy Zapraszam do zapoznania się z ofertą kamienicy o dużym potencjale inwestycyjnym, idealnej zarówno dla inwestorów, jak i deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

200 700 zł1 338 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Piotrkowie Trybunalskim Zachęcamy do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1338 m , położonej w malowniczym zakątku Piotrkowa Trybunalskiego. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł60,78 m² 11 105,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta Propozycja dla osób szukających gotowego, nowego mieszkania po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji w nowym budownictwie w Piotrkowie Trybunalskim. ,Szkolna Nowe Sady ".

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 972 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka zabudowana o powierzchni 1972m2 położona przy ulicy Kleszcz Na działce: 1. budynek piętrowy murowany - bliźniak 12x7m do generalnego remontu. 2. Budynek gospodarczy,.